compLexity pokonuje BIG i jest o krok od awansu do następnego etapu FACEIT Major

Autor: Michał Maćkowski

Kolejna niespodzianka na FACEIT Major. Kolejna drużyna, która miała odpaść jako pierwsza, ma szansę, na awans do kolejnego etapu FACEIT Major. CompLexity w swoim trzecim meczu w Londynie pokonało BIG.

Pierwszą połowę lepiej rozpoczęli zawodnicy compLexity, którzy i tak szybko stracili swoją przewagę. Mimo tego ekipie z Ameryki szybko udało się uciec rywalom, wygrywając pierwszą połowę 9:6. Po zmianie stron BIG wyrównało stan rywalizacje, jednak nie na długo. Ekipa Petera “stanislawa” Jarguza szybko zaczęła uciekać rywalom i wygrała całe spotkanie 16:12. Warto dodać, że compLexity była jedną z drużyn, na którą ludzie stawiali, że odpadnie z bilansem 0-3.

compLexity vs BIG – 16:12 (de_Inferno)

W następnym spotkaniu, które właśnie się rozpoczęło, Spirit podejmuje Rogue. Wszystkie informacje dotyczące Majora znajdziecie w naszym Vademecum.