IzakTV

Strona główna » Copenhagen Flames sprzeda swój skład CS:GO?

Copenhagen Flames sprzeda swój skład CS:GO?

Autor: Marcin Kapusta

Zgodnie z raportem Jarka “DeKaya” Lewisa, Copenhagen Flames jest otwarte na negocjacje ws. transferu swojego zespołu CS:GO!

9 marca lider CPH Flames, Asger “AcilioN” Larsen opuścił zespół i zasilił szeregi MAD Lions. Był to pierwszy cios dla duńskiej organizacji, która zaczęła grać coraz gorzej i nie była w stanie wrócić do formy po stracie kluczowego członka.

Po udziale w 1 sezonie FLASHPOINT formacja straciła dwóch zawodników. Rene “TeSeS” Madsen dołączył do Heroic, a Asger “Farlig” Jensen zastąpił Maikelelego w GODSENT. Za tą dwójkę do głównego składu Copenhagen Flames dołączyli Jonas “Queenix” Dideriksen i Hector “HECTOz” Jensen.

W ESL One Road to Rio, Duńczycy uplasowali się na 10 miejscu, przeganiając m.in. fnatic, mousesports, compLexity czy Dignitas. Niestety organizacja wywodząca się z Kopenhagi straciła 20% z 700 zdobytych punktów za wymianę Farliga na HECTOz’a.

Ostatnie wyniki refrezha i spółki są tragiczne. Drużyna zajęła 9/12 miejsce na 7 edycji Home Sweet Home, uznając wyższość rosyjskiego forZe. Ponadto Duńczycy nie zdobyli miejsca w ESEA Premier, ponieważ zmagania w 33 sezonie ESEA Advanced ukończyli zbyt nisko, aby uzyskać awans.

Obecny skład Copenhagen Flames prezentuje się następująco:

  • 🇩🇰 Magnus “Nodios” Olsen
  • 🇩🇰 Rasmus “HooXi” Nielsen
  • 🇩🇰 Ismail “refrezh” Ali
  • 🇩🇰 Hector “HECTOz” Jensen
  • 🇩🇰 Jonas “Queenix” Dideriksen
  • 🇩🇰 Morten “zEVES” Vollan (trener)