CR4ZY nie zaskoczyło. Liquid z pierwszym zwycięstwem na StarLadder Major Berlin 2019

Autor: Michał Maćkowski
Team Liquid

CR4ZY nie zaskoczyło w swoim pierwszym meczu drugiej fazy berlińskiego Majora. Liquid bez większych problemów pokonało swoich rywali.

Pojedynek rozegrał się na mapie Mirage, gdzie na samym początku ponownie trafiliśmy na rollercoaster. Pistoletówka wpadła na konto Liquid, lecz chwilę później CR4ZY zaskoczyło swoich rywali na pistoletach. Amerykanie długo się nie zastanawiali i też postanowili wygrać force’a i dwie kolejny rundy. Przy stanie 1:4 ekipa Nestora “LETN1” Tanića zaczęła wracać do spotkania i nawet wyszła na trzy punktowe prowadzenie. Końcówka pierwszej połowy należała już jednak do zespołu z Ameryki, który przegrywał 7:8.

Pierwsza część spotkania zapowiadała wyrównane widowisko w drugiej połowie. Niestety tam doszło już do dominacji ze strony Liquid. Zespół pod dowództwem Jake “Stewie2K” Yipa nie dał żadnych szans rywalom po stronie broniącej, oddając im tylko jedna rundę.

Liquid vs CR4ZY – 16:9 (Mirage)

Już za chwilę w kolejny pojedynku zobaczymy Vitality, które podejmie North. Po więcej informacji na temat StarLadder Major Berlin 2019 zapraszamy do naszej specjalnej relacji.