IzakTV

Strona główna » CROSSROADS INN – MAPA ROZSZERZEŃ I dodatków oraz pokaz gry na POZNAŃ GAME ARENA

CROSSROADS INN – MAPA ROZSZERZEŃ I dodatków oraz pokaz gry na POZNAŃ GAME ARENA

Autor: Marcin Skrętkowicz

Klabater SA ma przyjemność ogłosić plany dostarczania treści dodatkowych do gry Crossroads Inn, symulatora tawerny fantasy, który zadebiutuje na platformach PC/Mac/Linux już 23 października. Gra przekroczyła również 50 000 wishlist w serwisie Steam.

W Crossroads Inn wcielasz się w postać właściciela tawerny, która znajduje się w samym sercu baśniowej krainy Delcrys. Do Twoich zadań należy zatrudnienie i wyszkolenie odpowiednich pracowników, zarządzanie dostawami, tworzenie nowych przepisów kucharskich oraz ustalanie menu dopasowanego do odwiedzających Cię gości. Planuj z wyprzedzeniem, dogadzaj różnym grupom społecznym odwiedzającym twój lokal, miej również baczenie na dostawy, a staniesz się najsłynniejszym oberżystą w historii Delcrys!

Crossroads Inn to połączenie rozbudowanej gry z gatunku management sim z fabularnymi rozwiązaniami znanymi z gier role-playing. Gra oferuje dwa oddzielne tryby, Campaign i Sandbox. Pierwszy z nich pozwala przeżyć nieliniową przygodę z elementami RPG – twoje decyzje handlowe odbiją się szerokim echem, budząc zainteresowanie potężnych graczy na politycznej scenie Delcrys. Tryb Sandbox skierowany jest do fanów symulacji, rozgrywka skupia się na zarządzaniu własnym biznesem i rozwijaniu karczmy.

Crossroads Inn to kluczowy projekt Klabatera na rok 2019, Spółka kładzie duży nacisk na komunikowanie swoich planów do gry. Poniżej prezentujemy infografikę, która w sposób obrazowy przedstawia nadchodzące plany produkcyjne dotyczące rozszerzeń i treści dodatkowych (DLC) oraz planowanych wydarzeń dla społeczności w grze – zarówno tych dostępnych dla graczy bezpłatnie, jak i większych, płatnych.

Crossroads Inn jest niezwykle ambitnym projektem, którego rozwój planujemy na długi czas po premierze. To pierwsza gra, którą tworzymy samodzielnie i jest dla nas niezwykle ważne, by gracze dostali od nas jasną informację, czego mogą się spodziewać w najbliższej przyszłości.” – powiedział Michał Gembicki, członek zarządu Klabater SA – “Planujemy długotrwałe wsparcie dla gry po premierze, w formie płatnych wnoszących nowe mechaniki dodatków oraz bezpłatnych DLC zawierających nowe elementy wystroju wnętrza, tekstury i zasoby. Fani Crossroads Inn otrzymają od nas bardzo dużo darmowej zawartości.”