IzakTV

Strona główna » CSGL pierwsze w grupie na Uprise Champions Cup Season 4

CSGL pierwsze w grupie na Uprise Champions Cup Season 4

Autor: Sergiusz Lelakowski

Polska drużyna Lounge Gaming, w ramach fazy grupowej turnieju online Uprise Champions Cup Season 4 zmierzyła się z dwoma topowymi drużynami, pokonując je i wychodząc z pierwszego miejsca w grupie.

Dzisiejszy mecz Lounge Gaming przeciwko Flipsid3 był miazgą – ekipa Loorda zwyciężyła wynikiem 2:0 na mapach Overpass i Cache, odpowiednio 16:4 i 16:3, nie dając praktycznie żadnego prawa głosu swoim przeciwnikom.

W fazie grupowej zespoły zostały podzielone na 4 grupy, po 4 drużyny w każdej. CSGL zagwarantowało sobie dziś udział w kolejnej fazie grupowej, tym razem obejmującej dwie grupy, po cztery zespoły. Z fazy grupowej bezpośrednio do playoff’ów awansują wyłącznie drużyny z 1 miejsca. Zespoły które zajmą 2-3 lokatę zawalczą w barażach.

Nasza polska “piątka” z CSGL w ramach Uprise Champions Cup Season 4 w pierwszym spotkaniu zwyciężyła 2:1 z zespołem GODSENT, wtedy jeszcze istniejącym jako Ancient. Nie obyło się wtedy bez dogrywki na mapie Cobblestone. Obie drużyny grały bardzo równo, jednak ostatecznie górą okazali się Polacy.

Grupy C i D nadal nie są rozstrzygnięte, i w ich ramach odbędą się mecze o drugie miejsce – odpowiednio GODSENT versus Flipsid3, oraz Copenhagen Wolves kontra E-Frag.

Warto wspomnieć, że w turnieju wzięli udział chłopaki z AGG, jednak ekipa Kubika nie zakwalifikowała się do dalszej części turnieju.