IzakTV

Strona główna » Czas na drugie starcia w Domination League! Na serwerze Wisła oraz Izako Boars

Czas na drugie starcia w Domination League! Na serwerze Wisła oraz Izako Boars

Autor: Krzysztof Sarna

Drugi sezon Domination League ponownie daje o sobie znać! To wszystko za sprawą drugich spotkań w wykonaniu polskich formacji. Na serwerze zamelduje się dziś Wisła All iN! Games Kraków wraz z Izako Boars.

Można śmiało stwierdzić, że wakacje trwają już w najlepsze. Jeśli jednak nie macie czego dziś robić po południu, to z pomocą przyjdzie Wisła Kraków i Izako Boars. To właśnie te formacje powalczą o drugie zwycięstwo w drugim sezonie Domination League. 

W przypadku Rodzimych zespołów zmagania rozpoczniemy o godzinie 14:00. To o tej porze Biała Gwiazda wystartuje z forZe. Organizacja z Krakowa rozpoczęła ten turniej od pokonania rezultatem 2:1 MAD DOG’S PACT. Z kolei Rosjanie nie mieli problemów w potyczce z Young Ninjas, która finalnie zakończyła się wynikiem 2:0. Nikogo raczej specjalnie nie zdziwi teza, że dziś na papierze lepiej prezentują się gracze z regionu CIS, którzy nie dość, że są na 17. miejscu w światowym notowaniu HLTV, to jeszcze 9 czerwca wygrali z podopiecznymi Mariusza “Loorda” Cybulskiego w ESEA Premier.

Trzy godziny później także dojdzie do pasjonujących zawodów. Przeciwnikiem IB będzie MAD Lions, które wygrało z Sharks, podczas gdy “Dziki” triumfowały nad KOVĄ. W ogóle “Lwy” radzą sobie w ostatnich tygodniach bardzo dobrze, bo wygrały Esport Tour Pro Summer oraz GameGune 23. Wiele osób już teraz zaciera ręce i ciekawi się, która z drużyn wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku. Tuż przed samym startem wydaje się, że szanse są nawet zbliżone, ale na minimalnym przodzie jest jednak drużyna prowadzona przez Jakuba “kubena” Gurczyńskiego.

Harmonogram czwartkowych spotkań polskich drużyn prezentuje się następująco:

14:00 | Wisła All iN! Games Kraków vs. forZe – BO3 [Transmisja

17:00 | Izako Boars vs. MAD Lions – BO3 [Transmisja]