IzakTV

Strona główna » CZAS NA FINAŁ IEM COLOGNE!

CZAS NA FINAŁ IEM COLOGNE!

Autor: Michał Maćkowski

Już dzisiaj poznamy zwycięzcę długo wyczekiwanego turnieju lanowego – Intel Extreme Masters Cologne 2021. W wielkim finale o tytuł i $400 000 powalczą reprezentanci G2 i Natus Vincere.

Długo musieliśmy czekać na rozgrywki lanowe, jednak Intel Extreme Masters Cologne wreszcie rozegrane zostało w studiu. Niestety nie na wielkiej arenie z tysiącami kibiców na trybunach, ale w zaciszu studyjnym, który i tak jest zdecydowanie lepszy od gry w swoim pokoju. Dzisiaj nareszcie doczekamy się wielkiego finału, w którym między sobą zmierzą się triumfatorzy grup – G2 oraz Natus Vincere.

Obydwa zespoły, które zobaczymy dzisiaj w finale IEM Cologne przeszły taką samą drogę. G2 wygrało grupę A, pokonując na swojej drodze Complexity, BIG a na samym końcu najlepszą drużynę świata – Gambit. Tak o to zespół Nikola “NiKo” Kovača automatycznie zapewnił sobie grę w półfinale, gdzie wczoraj po trzymapowym horrorze zdołał wyeliminować Astralis. G2 od kilku ostatnich turniejów pokazywało stabilną grę, lecz cały czas brakowało wykończenia, co oczywiście skutkowało zajmowaniem trzeciego lub czwartego miejsca. Tym razem jednak się udało i wreszcie reprezentantów hiszpańskiej organizacji będziemy mogli podziwiać w wielkim finale.

Awans do finału IEM Cologne zgarnęli także gracze Natus Vincere, którzy wygrali grupę B. Ekipa niesamowitego Aleksandra “s1mple” Kostylieva także nie miała łatwej przeprawy w pierwszym etapie rozgrywek, bowiem na ich drodze stawali zawodnicy Renegades, Vitality i Astralis. Wygranie grupy B i automatyczny awans do półfinału dał NaVi sporo pewności siebie, co mogliśmy wczoraj oglądać w półfinale przeciwko FaZe. Rosyjska formacja z dwoma Ukraińcami zdominowała wczorajszy pojedynek i już po dwóch mapach wygranych do siedmiu wyeliminowała przeciwników z turnieju.

Obstawiaj esport bez podatku!

Wielki finał to i również okazja na spore wygrane. Według eWinnera faworytem do zwycięstwa IEM Cologne są zawodnicy Natus Vincere, na których kurs wynosi 1,40. Natomiast wygrana G2 została wyceniona na aż 2,75. U naszego partnera możecie obstawiać spotkania esportowe bez podatku. Co to oznacza w praktyce? Jeżeli wygracie to otrzymacie większą wygraną, bo bukmacher nie odejmie Wam podatku od stawki! Więcej informacji znajdziecie, klikając w poniższy banner!

Przegraj i otrzymaj zwrot!

To jednak nie koniec możliwości, jakie każdy z Was może mieć na dzisiejszy finał! Jeżeli macie jakieś obawy przed dzisiejszym spotkaniem, to możecie skorzystać z drugiej oferty naszego partnera i obstawić pojedynek z możliwym zwrotem. Jeżeli zarejestrujecie się z naszym kodem i przegracie pierwszy kupon, to bukmacher zwróci Wam pieniądze, odejmując od tego jedynie podatek. Więcej informacji znajdziecie, klikając w poniższy banner.

Dzisiejszy finał na pewno przyniesie nam sporo emocji, lecz dla wielu faworytem są gracze Natus Vincere, na których kurs nie jest aż tak kuszący. Dlatego może warto spróbować wytypować coś innego i na przykład obstawić, czy w meczu padnie ACE. Jeżeli myślicie, że tak, to nasz partner pomnoży Waszą Wygraną przez 2,40.

Finał Intel Extreme Masters Cologne 2021 zaplanowany jest na godzinę 16:00 i zostanie rozegrany w systemie BO3. Transmisję w języku polskim możecie oglądać na kanale ESLTV. Przypomnijmy, że sponsorem strategicznym portalu IzakTV jest eWinner, na którym możecie obstawiać esport, a także wiele więcej. Jeżeli zarejestrujecie się z kodem IZAKTV, to otrzymacie zwrot nawet do 110 złotych za pierwszy zakład.