IzakTV

Strona główna » Czas na kolejny LAN! Polska Liga Esportowa przenosi imprezę na świeże powietrze

Czas na kolejny LAN! Polska Liga Esportowa przenosi imprezę na świeże powietrze

Autor: Michał Maćkowski
Polska Liga Esportowa

Stęsknieni za lanowymi emocjami i może na dodatek za morzem? Polska Liga Esportowa ogłosiła PGE SuperPuchar, który rozegrany zostanie w Gdańsku i przyniesie wiele atrakcji kibicom!

Trzydniowy event zawita 9-11 lipca do Gdańska, a dokładnie na Stadion Letni w Gdańsku, w którym Polska Liga Esportowa zorganizuje kolejny turniej lanowy ze sporą dawką atrakcji dla kibiców. Co ważne impreza dostępna będzie dla kibiców!

Cała impreza rozpocznie się w piątkowe popołudnie, gdzie do dyspozycji plażowiczów dostępne będą specjalne strefy gamingowe oraz boiska do piłki nożnej i siatkówki plażowej. W strefie Free2Play chętni spróbują swoich sił w roli graczy, z kolei w Kids Zone animatorzy przeprowadzą najmłodszych przez tajniki sportu elektronicznego oraz poruszą m.in. temat świadomego wsparcia i rozwoju kariery początkującego, aspirującego esportowca.

W sobotę rozpoczną się zmagania w CS:GO, w których udział wezmą cztery, jak do tej pory nieznane nam zespoły. Drużyny stoczą pojedynki BO3, a zwycięzca całego turnieju zgarnia wszystko, czyli 25 000 złotych. Natomiast w niedziele, w ostatni dzień imprezy będziemy mogli obejrzeć showmatche z udziałem między innymi influencerów.