IzakTV

Strona główna » Czas na półfinały Intel Extreme Masters Katowice 2020

Czas na półfinały Intel Extreme Masters Katowice 2020

Autor: Michał Maćkowski
fot.Twitter/IEM - ESL

Już dzisiaj poznamy finalistów tegorocznej edycji Intel Extreme Masters Katowice, która z pewnością zapadnie w naszych pamięci na długo. O awans do wielkiego finału powalczą cztery najmocniejsze ekipy: Astralis, G2, Natus Vincere oraz fnatic.

Półfinały Intel Extreme Masters Katowice 2020 rozpoczniemy od pojedynku G2, które zaskoczyło wielu kibiców. Francusko-serbski zespół wygrał grupę B i z automatu awansował do półfinałów, gdzie zmierzą się z fnatic. Natomiast Szwedzi wczoraj po dwóch zaciętych mapach zdołali wyeliminować 100 Thieves. Pierwszy półfinał z udziałem wyżej wymienionych drużyn został zaplanowany na godzinę 15:00.

G2 vs fnatic – 15:00 (BO3)

Następnie do gry wkroczą zawodnicy Astralis, którzy awans do półfinałów zapewnili sobie po zajęciu pierwszego miejsca w grupie A. Przeciwko Duńczykom staną reprezentanci Natus Vincere. Jeżeli chodzi o ekipę Aleksandra “s1mple’a” Kostylieva, to wczoraj udało się drużynie pokonać Liquid wynikiem 2:0. Drugi półfinał został zaplanowany na godzinę 18:55.

Astralis vs Natus Vincere- 15:00 (BO3)

Wszystkie półfinałowe spotkania w ramach Intel Extreme Masters Katowice 2020 możecie oglądać na kanale ESL Polska. Natomiast jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat rozgrywek CS:GO w Katowicach, to zapraszamy was do naszej specjalnej relacji.