IzakTV

Strona główna » Czas na turniej w League of Legends – w roli trenerów Rybson oraz Overpow!

Czas na turniej w League of Legends – w roli trenerów Rybson oraz Overpow!

Autor: Michał Maćkowski

Czas na kolejne zmagania w ramach serii turniejów organizowanych przez Huawei pod hasłem “Osiągaj więcej”. Tym razem gracze League of Legends będą mieli okazję powalczyć w turnieju, w którym w role trenerów i komentatorów wcielą się Rybson oraz Overpow. 

Rywalizacja na oczach wielu kibiców zawsze budzi w nas dreszczyk emocji. Każdy ruch, każde zagranie może być na wagę zwycięstwa! Tym razem gracze League of Legends mogą poczuć się jak profesjonaliści i powalczyć w profesjonalnym turnieju organizowanym przez Huawei pod hasłem “Osiągaj więcej”, gdzie walka toczyć będzie się o między innymi monitory gamingowe. Turnieje to część kampanii “Osiągaj więcej. Powered by Huawei”, która obejmuje serię angażujących aktywności dla graczy, którzy chcą wejść na wyższy poziom swoich umiejętności, realizować wyzwania i odnosić zwycięstwa.

Walcz o zwycięstwo pod okiem Rybsona i Overpowa

Drugi turniej skierowany jest do graczy League of Legends, który będzie różnił się nieco od tych standardowych, bo zostanie rozegrany w formacie 3×3, a nie 5×5. Tym razem w rolę trenerów i komentatorów wcielą się dobrze nam znani streamerzy i byli profesjonalni gracze Rybson i Overpow. Pierwsza tura otwartych kwalifikacji odbędzie się 6 listopada (Rybson) i 7 listopada (Overpow). Jeżeli podwinie się komuś noga w pierwszej próbie, nic straconego, bo drugie eliminacje rozegrane zostaną 11 listopada (Overpow) i 12 listopada (Rybson). Jak to mówi nam dobrze znane przysłowie – do trzech razy sztuka, trzecia tura kwalifikacji zaplanowana jest na 17 listopada (Overpow) i 18 listopada (Rybson). To oznacza, że każdy z graczy będzie miał aż trzy szanse awansować do finału kwalifikacji.

Natomiast finały eliminacji dla poszczególnych trenerów rozegrane zostaną 20 listopada (Overpow) i 21 listopada (Rybson) i a zagrają w nich po trzy drużyny reprezentujące każdego z twórców. Wielki finał odbędzie się 27 listopada, a wtedy zwycięska drużyna Rybsona zmierzy się w nim z najlepszą ekipą Overpowa.

Łączna wartość nagród w turnieju wynosi prawie 30 tysięcy złotych!

Do kwalifikacji organizowanych przez wybranego przez Was trenera możecie zapisać się praktycznie w każdej chwili, bowiem etap rejestracji na dane eliminacje zamykać się będzie dwie godziny przed startem pierwszego pojedynku! Szczegóły dotyczące wszystkich turniejów będą dostępne na dedykowanym kanale Discord, do którego mogą dołączyć wszyscy chętni gracze!

Nie zastanawiajcie się długo i pędźcie na stronę zapisów, aby móc walczyć o super nagrody, a przy okazji pokazać się szerszej publiczności League of Legends! Pamiętajcie także, że do rozgrywek może zapisać się każdy, niezależnie od wbitej rangi czy aktualnych umiejętności! Zwycięzcy otrzymają nowe monitory gamingowe HUAWEI MateView GT 27″ i smartwatche HUAWEI Watch GT 2e. Warto wspomnieć o tym, że HUAWEI MateView GT 27” to najnowszy monitor marki Huawei dedykowany graczom – 27-calowy zakrzywiony ekran 2K oferuje częstotliwość odświeżania na poziomie 165 Hz.