IzakTV

Strona główna » Czas poznać mistrzów dywizji mistrzowskiej i profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej!

Czas poznać mistrzów dywizji mistrzowskiej i profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej!

Autor: Michał Maćkowski

Kolejny sezon Polskiej Ligi Esportowej na finiszu! Już dzisiaj poznamy zwycięzców dywizji mistrzowskiej i profesjonalnej, którzy zgarną pokaźne sumy pieniędzy! 

Finały Polskiej Ligi Esportowej rozgrywane są na LAN’ie, których nadal nam bardzo brakuje! To jednak kolejny sezon PLE dobiega końca, a już dzisiaj poznamy zwycięzców dywizji mistrzowskiej i profesjonalnej. Jednak przed tym warto zerknąć, kto ma większe szanse na podniesienie pucharu!

x-kom AGO vs MAD DOG’S PACT – 18:00 (BO3)

W finale dywizji mistrzowskiej czeka nas arcyciekawa rywalizacja między powracającym x-kom AGO a stałym bywalcem finałów PLE – MAD DOG’S PACT. Walka o trofeum i pieniądze z puli nagród wynoszącej 250 000 złotych z pewnością będą sporą motywacją dla obydwóch drużyn, które przez pandemię nie mają aż tak często okazji rozgrywać swoich spotkań w lanowej atmosferze.

x-kom AGO w czwartek w półfinale wyeliminowało z dalszej rywalizacji w play-offach Izako Boars i ciężko określić to niespodzianką, bo dla obydwóch zespołów ostatnie tygodnie po prostu nie są najlepsze. Jastrzębie grają mocno w kratkę i po zmianach kadrowych nie pokazują jeszcze w pełni swojego potencjału. Wygranie dzisiejszego finału może być pierwszym sukcesem nowego młodego składu.

Awans do finału dywizji mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej zgarnęli także reprezentanci MAD DOG’S PACT, którzy ewidentnie znają patent, na pojawianie się w finałach PLE. To jednak wczorajsze zwycięstwo na Honoris było i jest dla wielu małym zaskoczeniem, bowiem pojedynek rozstrzygnął się już na dwóch mapach.

Dzisiejszy finał w ramach dywizji mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej z pewnością będzie ciekawy, a według naszego partnera, czyli eWinnera, większa szansę na zwycięstwo w tym meczu CS:GO mają gracze x-kom AGO, na których kurs wynosi 1,45. Natomiast ewentualne zwycięstwo MAD DOG’S PACT wycenione zostało na aż 2,55.

Zdobywaj prezenty w kalendarzy adwentowym z eWinner!

Z okazji zbliżających się świat, nasz partner, eWinner przygotował dla swoich graczy specjalny kalendarz adwentowy, w którym codziennie do wykorzystania są super bonusy. Dlatego wpadajcie na stronę promocji i sprawdzajcie codziennie, co ciekawego przygotował dla Was nasz partner, a i dla fanów esportu znajdzie się nie jeden bonus!

AVEZ vs Ungentium- 14:00 (BO3)

Historyczny finał odbędzie się także w ramach dywizji profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej. Historyczny, ponieważ pierwszy raz rozegrany zostanie także w ramach rozgrywek lanowych. W decydującym starciu czeka nas rywalizacja pomiędzy Ungentium, a AVEZ, które zajęło pierwsze miejsce w fazie grupowej. Co ciekawe podopieczni Macieja “Luza” Bugaja zajęli drugie miejsce i przegrali rywalizację z ośmiornicami o pierwszą lokatę tylko o dwa punkty.

Zacięta rywalizacja w pierwszym etapie dywizji profesjonalnej może także przynieść nam różne losy w finale, w którym według eWinner większą szanse na podniesienie pucharu mają reprezentanci AVEZ, na których kurs wynosi 1.72. Jeżeli jednak myślicie inaczej, to zwycięstwo Ungentium wyceniono na równe 2.

Esport bez podatku!

Faza pucharowa Polskiej Ligi Esportowej to niezła okazja na wygranie większych sum przed świętami. Cały czas u naszego partnera dostępna jest promocja Esport bez podatku, gdzie w przypadku zwycięskiego kuponu – nasza wygrana zostaje powiększona o 14%. To za sprawą tego, że od stawki nie jest odejmowany podatek, ponieważ na siebie bierze go nasz partner. Więcej szczegółów i informacji na ten temat znajdziecie klikając poniższy banner.

Przegraj i otrzymaj zwrot!

Ostateczna faza Polskiej Ligi Esportowwej to idealna okazja na spróbowanie swoich sił i obstawienie dzisiejszych finałów! Jeżeli nie mieliście w przeszłości jeszcze okazji zagrać u naszego partnera, to jest to idealna okazja, żeby spróbować swoich sił, ponieważ za pierwszy ewentualnie przegrany kupon, otrzymacie zwrot, który pomniejszony będzie wyłącznie o podatek. Jeżeli chcecie skorzystać z promocji, nie zapomnijcie o naszym kodzie promocyjnym ‘IZAKTV’ z którym kwota zwrotu może wynieść nawet 110 złotych. Wszystkie szczegóły znajdziecie po kliknięciu w poniższy banner.

Kącik pewniaczków

Czas na Mikołaja sprezentować sobie wygraną, dlatego dzisiaj w naszym “kąciku pewniaczków” idziemy naprzód! W finale dywizji profesjonalnej stawiamy na Ungentium, natomiast w mistrzowskiej uważamy, że zwycięstwo zgarnie x-kom AGO!

Przypomnijmy, że sponsorem rozgrywek Polskiej Ligi Esportowej jest eWinner. Spotkania w ramach PLE z polskim  komentarzem możecie oglądać na kanale Polsat Games na Twitchu.

Warto także dodać, że sponsorem strategicznym portalu IzakTV jest eWinner, na którym możecie obstawiać esportowe zmagania, a także wiele więcej. Jeżeli zarejestrujecie się z kodem IZAKTV, to otrzymacie zwrot nawet do 110 złotych za pierwszy zakład.