IzakTV

Strona główna » Czas poznać najlepszy duet w Polsce. Startuje drugi dzień rozgrywek x-kom Dell 2 vs. 2 Showdown by GG League

Czas poznać najlepszy duet w Polsce. Startuje drugi dzień rozgrywek x-kom Dell 2 vs. 2 Showdown by GG League

Autor: Michał Maćkowski

Jesteście gotowi na ostateczne starcia w ramach x-kom Dell 2 vs. 2 Showdown by GG League? Już dzisiaj poznamy najlepszy polski duet, a w grze na pewno zobaczymy byłych graczy Virtus.pro oraz dychę. 

Wczorajsze spotkania na x-kom Dell 2 vs. 2 Showdown by GG League zakończyły się późnym wieczorem, bowiem ze względu na początkowe opóźnienia oraz wyrównane pojedynki cały harmonogram po prostu się rozjechał. Jednak to nie oznacza, że cały turniej nie dał nam sporej ilości emocji, które na dodatek były okraszone turniejem lanowym, gdzie mogliśmy oglądać reakcje zawodników na żywo, którzy siedzieli dosłownie obok siebie. Takiego widoku dawno nie widzieliśmy!

Dzisiaj natomiast czas na drugi etap zmagań. W rywalizacji pozostały wyłącznie cztery ekipy, a na początek, bo już po godzinie 14:00 do rozgrywek zameldują się czarne konie tego turnieju, czyli Markoś oraz Gruby. Duet złożony z byłych zawodników x-kom AGO oraz AVEZ awansował do rozgrywek x-kom Dell 2 vs. 2 Showdown by GG League z kwalifikacji, a na dodatek wygrał grupę A, pokonując na swojej drodze TaZa&Neo oraz zawodników Anonymo. Naprzeciwko Grubego oraz Markosia stanie dzisiaj Snax i pasha. Duet złożony z byłych zawodników Virtus.pro nie miał wczoraj łatwego życia, bowiem na samym początku dycha oraz MICHU przejechali się po chłopakach. Jednak dzięki wygranym pojedynkom na kobiecy duet z Izako Boars i reprezentantów Wisły All in! Games Krakow byłym kompanom z jednej drużyny udało się awansować do play-offów.

W drugim półfinałowym spotkaniu zobaczymy faworytów do zwycięstwa całego turnieju. Duet złożony z MICHA oraz dychy wczoraj bardzo łatwo przebrnął przez fazę grupową, lecz dzisiaj zadanie może być nieco trudniejsze. Po drugiej stronie mapy stanie bowiem ekipa złożona z innocenta oraz Kylara. Gracze Anonymo wczoraj musieli uznać wyższość jedynie Markosiowi i Grubemu, jednak zdołali oni wyeliminować m.in. duet z x-kom AGO.

Harmonogram na dziś

Półfinały
Snax&pashavsGruby&Markoś14:00 (BO3)
MICHU&dychavsinnocent&Kylar16:30 (BO3)
Mecz o trzecie miejsce
Przegrani pierwszego półfinałuvsPrzegrani drugiego półfinału18:15 (BO3)
Finał
Wygrani pierwszego półfinałuvsWygrani drugiego półfinału20:30 (BO3)

Wszystkie spotkania w ramach x-kom Dell 2 vs. 2 Showdown by GG League możecie oglądać z komentarzem w języku polskim na kanale GG League.