IzakTV

Strona główna » Czas zacząć drogę na Majora! Na początek w grze m.in. Astralis oraz OG

Czas zacząć drogę na Majora! Na początek w grze m.in. Astralis oraz OG

Autor: Michał Maćkowski
OG

Już dzisiaj startuje pierwszym turniej o punky RMR, które prowadzą na Majora. Trzecie odsłona Flashpoint na start przyniesie nam francuskie derby oraz pojedynek między Astralis, a OG.

Tak to już dzisiaj, lecz jeszcze bez polskiego zespołu w grze. Na start trzeciego sezonu Flashpoint, który rozpoczyna podróż na Majora, przyjdzie nam obejrzeć dwa ciekawe starcia. Pierwszy turniej o punkt RMR zainaugurują francuskie derby. Team Vitality, które otrzymało bezpośrednie zaproszenie zmierzy się z DPL Poney. Zespół Nathana “NBK-” Schmitta awansował do głównego etapu z kwalifikacji, gdzie przegrali między innymi na Anonymo.

W drugim spotkaniu do gry wkroczy Astralis, które bez Nicolai “device” Reedtz nie popisało się podczas DreamHack Masters Spring. Duński zespół zajął 5-6 miejsce, przegrywając w ćwierćfinale na G2. Problemem drużyny na pewno był brak snajpera, bowiem nominowany na tę pozycję Peter “dupreeh” Rasmussen nie spisywał się najlepiej. Teraz duńska formacja będzie miała okazję pokazać się z lepszej strony, jednak już na start na pewno niełatwym orzechem do zgryzienia będą gracze OG. Ekipa Mateusza “mantuu” Wilczewskiego przez ostatni czas mocno trenowała z nowym nabytkiem Shaharem “flameZ” Shushanem. Pierwsze efekty mogliśmy widzieć już podczas zamkniętych kwalifikacjo do IEM Summer, gdzie zespół zgarnął awans na główny turniej.

Harmonogram na dziś

Team VitalityvsDBL Poney18:00 (BO3, transmisja)
AstralisvsOG21:00 (BO3, transmisja)

Warto także dodać, że wśród uczestników trzeciego sezonu Flashpoint są zawodnicy Anonymo, którzy do gry wkroczą już w najbliższy piątek. Rywalem Polaków będzie skład Ninjas in Pyjamas, w którym zadebiutuje były gracz Astralis Nicolai “device” Reedtz.