IzakTV

Strona główna » Cztery drużyny awansują do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021!

Cztery drużyny awansują do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021!

Autor: Marcin Kapusta

Lista uczestników jesiennej edycji ESL Mistrzostw Polski 2021 już prawie w pełnej okazałości. Cztery drużyny zostały wyłonione na drodze eliminacji!

Tarczyński Protein Team, Ungentium Esports, ex-Pompa oraz Dolej Miodu to pierwsze cztery formacje, które awansowały do fazy zasadniczej ESL MP. Reprezentanci organizacji, której właścicielem jest producent popularnych kabanosów, pokonali w zamkniętych kwalifikacjach Dr. Pepper Team. Zespół Patryka “Sidneya” Koraba wygrał z M1 EDEN, ekipa Bartosza “baljsa” Mikołajewicza zdominowała The Lycans, natomiast miks Kamila “KEia” Pietkuna okazał się lepszy od GGPredict VIXIT.

Teraz jest moda na wypisywanie się z ESL MIstrzostw Polski, ale my robimy po swojemu i awansujemy do tych rozgrywek. Lecimy po slocik.” – napisał prowadzący Ungentium Esports, Patryk “Sidney” Korab. “Dolej Miodu w MP, tyle lat próbowania, aż w końcu się udało. Na pewno Was zaskoczymy pozytywnie w sezonie głównym.” – stwierdził z kolei Kamil “KEi” Pietkun.

Dzisiejsze wyniki spotkań w ramach zamkniętych kwalifikacji do ESL Mistrzostw Polski 2021 wyglądają następująco:

DrużynaWynik (mapa)Drużyna
TPT20 (Overpass 25:22, Nuke 16:8)Dr. Pepper Team
Ungentium Esports20 (Inferno 16:7, Nuke 16:13)M1 EDEN
ex-Pompa Team20 (Vertigo 16:4, Ancient 16:5)The Lycans
Dolej Miodu21 (Vertigo 14:16, Mirage 16:3, Nuke 16:11)GGPredict VIXIT

Już jutro poznamy pozostałe dwa zespoły, które zwieńczą awans do krajowych zmagań. O 13:00 na serwerze zameldują się gracze M1 EDEN i Dr. Pepper Team. Równolegle bój toczyć będą również zawodnicy The Lycans oraz GGPredict VIXIT.

Aktualna lista uczestników ESL MP Jesień 2021 prezentuje się następująco:

HONORIS MAD DOG’S PACT ex-Pompa Team Wisła All In! Games
Anonymo Esports Tarczyński Protein Team Ungentium Esports Dolej Miodu

Faza zasadnicza ESL Mistrzostw Polski 2021 wystartuje już 30 sierpnia, natomiast LAN-owe finały będą miały miejsce w dniach 6-7 listopada.  Organizatorzy rozdysponują między uczestników stutysięczną pulę nagród, a także zaoferują przepustki do IEM Katowice oraz ESL National Championships Global Playoffs.