IzakTV

Strona główna » Czwarta edycja Super Game E-Sport w Sztumie!

Czwarta edycja Super Game E-Sport w Sztumie!

Autor: Marcin Skrętkowicz
Super Game

Już 19-20 października 2018 roku do Sztumu zawitają gracze z całej Polski, którzy spotkają się w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego (ZOZ) ul. Reja 12, Sztum. Podczas imprezy drużyny, jak i reprezentacje szkół po raz kolejny podejmą walkę o tytuł mistrza w sezonie 2018/2019 w dwóch głównych turniejach: Pucharze Polski w E-sporcie oraz Mistrzostwach Polski Szkół w E-sporcie.

Czekają na Was niesamowite emocje przygotowane przez SUPER GAME e-sport. Dla odwiedzających przygotowano turnieje indywidualne, strefę free to play oraz wiele innych atrakcji. Zwycięzcy zgarną atrakcyjne nagrody m.in. fotel marki Quersus. Równolegle z turniejami indywidualnymi FIFA 18, podczas wydarzeń odbywać się będzie rywalizacja na najszybszego uczestnika na symulatorze rajdowy Gran Turismo Sport sygnowany znaną marką TAG Heuer.

Dodatkowo pojawią się turnieje indywidualne w takie gry jak Quake Champions, League of Legends czy Counter Strike: Global Offensive. Dla każdego uczestnika przewidziane są liczne turnieje indywidualne, które odbywać się będą co godzinę. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Turnieje:

 • HIRO Quersus Puchar Polski w E-sporcie;
 • Mistrzostwa Polski Szkół w E-sporcie;
 • Turnieje indywidualne:
  Counter Strike: Global Offensive – DM;
  Symulator rajdowy Gran Turismo Sport;
  FIFA 18;
  Quake Champions – DM;
  League of Legends.
Miejsce wydarzenia:

Sala Konferencyjna Starostwa Powiatowego (ZOZ) ul. Reja 12, Sztum

Data wydarzenia:

19-20 października 2018 r.

Wydarzenie dostępne dla odwiedzających:

Piątek: 9:00 – 18:00
Sobota: 9:00  – 17:00

Transmisja dostępna będzie na kanale Twitch: twitch.tv/esptvpl
Super Game