IzakTV

Strona główna » Czwarty tydzień europejskiego Summer Skirmish przed nami! Tym razem SOLO!

Czwarty tydzień europejskiego Summer Skirmish przed nami! Tym razem SOLO!

Autor: Marcin Skrętkowicz
Summer Skirmish

Już dziś o godzinie 19:00 rusza czwarty tydzień europejskiej edycji Summer Skirmish. Tym razem zawodnicy zmierza się na jednym serwerze w formule SOLO. W puli nagród jest zawrotna kwota 500 000 dolarów!

Epic Games z tygodnia na tydzień eksperymentuje z formatem, w jakim odbywa się turniej organizowany przez twórcę Fortnite Battle Royale. Tym razem wszyscy zawodnicy zmierzą się w bezpośrednim starciu w formacie SOLO. Skirmish Summer na polskim streamie skomentuje niezawodna para komentatorska Marcin „Xayoo” Majkut oraz Dominik „Nero” Dąbrowski. Start już o godzinie 19:00. Zapraszamy serdecznie na stream na kanał gameset_tv oraz xayoo_.

Nasz kraj będzie reprezentować trzech zawodników. Będzie to:

  • Oskar “3vil” Żeljazkow – przedstawiciel drużyny On Fire;
  • Patryk “getboxy” Kubica – przedstawiciel Quad Damage oraz streamer;
  • Jakub “Lothar” Szygulski – były gracz Heartstone oraz pracownik G2 Esports.

Mamy nadzieję, że tym razem zawodnicy sprostają oczekiwaniom i zajmą bardzo dobre lokaty. Warto jednak pamiętać, że w rozgrywce weźmie udział czołówka europejskich graczy. Poziom turnieju będzie z całą pewnością stał na najwyższym poziomie.

Zasady punktowania są następujące: wygrany każdego z meczów zdobędzie dwa punkty, zawodnicy, którzy zajęli miejsce pozostałe miejsca na podium otrzymają po jednym punkcie. Ponadto zdobywca co najmniej czterech fragów otrzyma w każdym meczu dodatkowy punkt. Co więcej, organizatorzy przeznaczyli 50 tysięcy dolarów za zdobycie najwięcej fragów w jednym meczu na przestrzeni całych dzisiejszych zmagań. Zapowiada to bardzo ciekawą walkę o każdy frag na mapie.

  • Królewskie Zwycięstwo: +2 punkty;
  • Drugie i trzecie miejsce: +1 punkt;
  • 4 lub więcej likwidacji: 1 punkt;
  • Utrzymaj tron (najwięcej likwidacji w jednym meczu): +1 punkt, 50 000 $.

Turniej zostanie zakończony, gdy któryś z zawodników osiągnie barierę ośmiu punktów. Wówczas zostanie wyłoniony zwycięzca i pozostałe lokaty.