IzakTV

Strona główna » Czy Xizt dołączy do Cloud9?

Czy Xizt dołączy do Cloud9?

Autor: Michał Maćkowski

Kolejne spekulacje na temat zmian w składzie Cloud9. Według serwisu HLTV.org aktualnie trwają zamknięte negocjacje pomiędzy Ninjas In Pyjamas, a amerykańską organizacją.

Pierwsze informacje na temat zmian u mistrzów ELEAGUE Major pojawiły się kilka dni temu, kiedy to skład SK opuścił Epitacio “Taco” de Melom, a w jego ma zostać ściągnięty aktualny zawodnik Cloud9 Jake “Stewie2K” Yip. Wedle światowego serwisu, jeżeli dojdzie do tego transferu, to miejsce młodego Amerykanina zajmie była gwiazda Ninjas In Pyjamas, Richard Xizt Landström. Szwedzki zawodnik pierwsze łączony był z fnatic, gdzie zastąpić miał Maikila Goldena Selima. Jednak Szwedzka drużyna nie zdecydowała się na zmiany, ze względu na zwycięstwo podczas światowych finałów WESG oraz Intel Extreme Masters Katowice. Oprócz tego skład Cloud9 opuścił Tyler Skadoodle” Latham, który ma zostać zastąpiony przez byłego zawodnika Team Liquid Joshem jdm64 Marzano.

To jednak nie koniec zmian, jakie mają nastąpić na amerykańskiej scenie CS:GO. Według ostatnich plotek do drużyny Team Liquid ma dołączyć były zawodnik SK Gaming Epitacio “Taco” de Melom, który miałby zastąpić swojego rodaka Lucasa “steela” Lopesa. Od dawna mówi się również o dołączeniu zespołu Gabriela “Fallena” Toledo do barw Immortals, ze względu na nowe przepisy WESA.