IzakTV

Strona główna » Damski zespół kontra zwycięzca drugiego sezonu Flashpoint; Startuje DreamHack Open December!

Damski zespół kontra zwycięzca drugiego sezonu Flashpoint; Startuje DreamHack Open December!

Autor: Michał Maćkowski

Już dzisiaj startuje kolejny duży międzynarodowy turniej, który na liście uczestników ma jeden damski zespół. Mowa tutaj o XSET, które na inauguracje zawodów podejmie Virtus.pro. 

Czas na ostatni w tym roku turniej z serii DreamHack. Już dzisiaj osiem zespołów rozpocznie rywalizację o pulę nagród wynoszącą 100 000$. Na liście uczestników mamy m.in. Virtus.pro, które niedawno wygrało drugi sezon Flashpoint, inkasując za zwycięstwo 500 000$. Wśród drużyn znajduje się także damski pierwiastek. XSET otrzymało slota za zajęcie pierwszego miejsca na DreamHack Showdown.

Rywalizacja na DreamHacku rozpocznie się już o 13:00. Na dobry początek w grupie A obejrzymy pojedynek właśnie z udziałem kobiecego zespołu, przed którym arcytrudne zadanie. Po drugiej stronie mapy staną reprezentanci rosyjskiej organizacji – Virtus.pro, którzy są faworytami do zwycięstwa całego turnieju. Natomiast w tym samym czasie rozegrany zostanie również pojedynek w grupie B. Tam portugalskie sAw podejmie bułgarską Nemigę.

Trzy godziny później na serwerze zawitają kolejne cztery zespoły. W grupie A swoje pojedynki rozegrają gracze ESPADY oraz forZe, którzy zagrają w nieco odmienionym składzie. O pierwsze punkty powalczą także między sobą zawodnicy Gambit oraz Movistar Riders. Wszystkie spotkania oczywiście odbędą się w systemie BO3.

Harmonogram na dziś

Grupa AGrupa B
XSETvsVirtus.pro13:00 (transmisja)NemigavssAw13:00 (transmisja)
forZevsESPADA16:30 (transmisja)GambitvsMovister Riders16:30 (transmisja)