Dark Passage za mocne dla iNETKOXTV

Gracze iNETKOXTV zajęli drugie miejsce w QuickShot Arena #29. Polska formacja przegrała w finale rozgrywek z Dark Passage 2:0.

Wielki finał rozpoczął się o godzinie 16:00. Spotkanie było rozegrane systemem BO3. Pierwszą mapą spotkania był cobblestone wybrany przez turecko-niemiecki zespół. Polacy zagrali na nim bardzo źle pierwszą połowę, przegrywając ją 12:3. Po zmianie stron podopieczni “easy’ego” i “saja” poprawili nieco swój rezultat, lecz rywale z dużym spokojem utrzymali przewagę, obejmując prowadzenie w całej rywalizacji.

Później walka przeniosła się na mirage. Tu obie drużyny dzieliła już mniejsza różnica, choć cały czas to “Calyx” i spółka byli stroną dominującą. Po wygranej połowie 9:6, Dark Passage nie pozwoliło wyrwać sobie zwycięstwa, ostatecznie wygrywając 16:12. Dzięki temu zwycięstwu na konto drugiej siły tureckiej wpadło 1000 dolarów. iNETKOXTV zarobili z kolei kwotę o połowę mniejszą.

Dark Passage – iNETKOXTV 2:0 (16:8 – cobblestone, 16:12 – mirage)