dev1ce przeprasza administrację FLASHPOINTA za swoje zachowanie! - IzakTV

dev1ce przeprasza administrację FLASHPOINTA za swoje zachowanie!

fot. Ninjas in Pyjamas

Afera wokół meczu Anonymo Esports vs Ninjas in Pyjamas nabiera coraz większych rumieńców. W końcu głos w tej sprawie zabrał Nicolai “dev1ce” Reedtz!

Nowy snajper Ninjas in Pyjamas w trakcie haniebnego spotkania obraził na czacie administrację FLASHPOINTA i pokazał swoje drugie oblicze, którego dotychczas nie znaliśmy. “Świetna robota FACEIT. J**ani kretyni” – takie słowa wypowiedział w kierunku osób, które zajmowały się ogarnięciem problemów.

Duńczyk dopiero wczoraj zareagował na sytuację i przeprosił za nietaktowne słownictwo. “Hej ludzie, jak wszyscy wiedzie, wydarzenia, które miały miejsce w piątek były niewiarygodnie frustrujące dla mnie osobiście i dla całej organizacji. Emocje sięgały zenitu, a my byliśmy ogromnie rozczarowani okolicznościami, na które nie mieliśmy wpływu. Niezależnie od tego żałuję tonu niektórych komentarzy, które wypowiedziałem w stosunku do adminów podczas wydarzenia. Już przeprosiłem zaangażowane osoby. To nie jest sposób, w jaki chciałbym się zachować i obiecuję, że pozwolę, aby moje wyniki mówiły same za siebie” – przyznał za pośrednictwem Twittera. “Jako gracze chcieliśmy tylko uznania, że warunki do gry są nie do zaakceptowania. Jesteśmy gotowi do gry, zarówno w dolnej, jak i górnej drabince. Teraz chcemy tylko włożyć naszą energię w grze na serwerze – wszystko inne jest poza naszą kontrolą” – kontynuował.

Powiązane posty

Organizacja Casemiro zaprezentowała nowy skład CS:GO!

mantuu i spółka zmierzą się z Astralis w drugim dniu BLAST Premier Spring Groups

BLAST: G2 króluje w grupie A!