dev1ce vs Snax, NiP vs Anonymo. Duńczyk w meczu debiutanckim podejmie Polaków! - IzakTV

dev1ce vs Snax, NiP vs Anonymo. Duńczyk w meczu debiutanckim podejmie Polaków!

fot. GG League / NiP

Ależ spotkanie rozegra się w pierwszej rundzie trzeciej odsłony FLASHPOINTA. Nicolai “dev1ce” Reedtz zadebiutuje w nowych barwach przeciwko ekipie Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego!

Zawodnicy Anonymo Esports na inauguracje podejmą Ninjas in Pyjamas, w którym debiut zaliczy Nicolai “dev1ce” Reedtz. Ten pojedynek będzie śledziła cała esportowa społeczność, dlatego jest to ważny moment dla Polaków na pokazanie swojego potencjału. Spotkanie minie pod znakiem ikonicznego starcia Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego z duńskim królem AWPy. Ci ostatni raz rywalizowali na serwerze w 2018 roku, gdy weteran znad Wisły był jeszcze częścią mousesports.

Ale to nie jedyny ciekawy mecz, jaki będziemy mogli oglądać w ramach pierwszej rundy. Zmagania rozpoczną się od francuskich derbów, w których udział weźmie Team Vitality i DBL Poney. Będzie to bardzo ważne widowisko dla fanów znad Sekwany, wszak Nathan “NBK” Schmitt powalczy z dawnym kolegą, Richardem “shoxem” Papillonem. Kilka godzin później Astralis z Lucasem “Bubzkjim” Andersenem stawi czoło europejskiemu OG Esports, którego częścią jest Mateusz “mantuu” Wilczewski. Nie wiadomo natomiast, jak będzie wyglądał pojedynek FunPlus Phoenix z ex-North. Przypomnijmy, że duńska organizacja otrzymała bezpośrednie zaproszenie, mimo tego, że zawiesiła wszystkie działania esportowe na początku lutego. Być może slota odziedziczy ekipa o roboczej nazwie HYENAS, w której występuje dawny trzon North.

Pary pierwszej rundy prezentują się w sposób następujący:

10 maja
18:00 🇫🇷 DBL PONEY vs Vitality 🇫🇷 (BO3)
21:00 🇩🇰 Astralis vs OG Esports 🇪🇺 (BO3)
11 maja
18:00 🇪🇺 compLexity vs BIG 🇩🇪 (BO3)
21:00 🇪🇺 mousesports vs Fnatic 🇸🇪 (BO3)
12 maja
18:00 🇩🇪 Sprout vs Heroic 🇩🇰 (BO3)
21:00 🇪🇺 G2 Esports vs FaZe Clan 🇪🇺 (BO3)
14 maja
18:00 🇵🇱 Anonymo Esports vs NiP 🇸🇪 (BO3)
21:00 🇪🇺 FunPlus Phoenix vs ex-North 🇩🇰 (BO3)

3. sezon FLASHPOINTA rozegra się w dniach 10-30 maja i zaoferuje uczestnikom punkty RMR, które potrzebne są w zdobyciu slota na Majorze PGL Sztokholm 2021. Pula nagród prestiżowego wydarzenia nie została jeszcze ogłoszona.

Powiązane posty

Organizacja Casemiro zaprezentowała nowy skład CS:GO!

mantuu i spółka zmierzą się z Astralis w drugim dniu BLAST Premier Spring Groups

BLAST: G2 króluje w grupie A!