devils.one zniszczone przez Faze na ESL Pro League!

Autor: Mateusz Olczyk
TAZ devils.one

Pierwszy występ devils.one w 9 sezonie ESL Pro League, można zaliczyć do wyjątkowo nieudanych. Starcie z FaZe skończyło się totalną porażką.

Starcie na Train’ie rozpoczęło się bardzo nieprzyjemnie dla TaZ’a i spółki. Rozpoczynająca po atakującej stronie, polska formacja przez pierwsze kilka rund kompletnie nie potrafiła skoordynować swoich ataków, przez co konto FaZe, szybko zostało zasilone przez pięć punktów. Wtedy diabły obudziły się nieco i spróbowały powalczyć o comeback, jednak już po trzech rundach ich przeciwnicy pokazali, że Polacy nie mają czego szukać na Train’ie. Do końca pierwszej połowy udało im się zdobyć zaledwie jedną rundę więcej, a FaZe zakończyło pierwszą połowę z wynikiem 11:4.
Po zmianie stron było niestety jeszcze gorzej. Devils.one zupełnie nie potrafili odeprzeć ataków międzynarodowej formacji, toteż starcie na pierwszej mapie bardzo szybko zakończyło się rezultatem 16:4 dla FaZe.

Drugą mapą tego meczu był Dust2. Tutaj, zaczynające po stronie terrorystów devils.one, ponownie pokazało się z nie najlepszej strony, pozwalając swoim przeciwnikom gładko zdobyć pierwsze cztery rundy. I znowu, podobnie jak na pierwszej mapie próbowali walczyć jeszcze o nadgonienie wyniku, ugrywając krótką serię trzech rund. Również wtedy, podobnie jak na Train’ieFaZe ucięło te starania, rozpoczynając kolejną, morderczą serię. Nawet wyniki na zakończenie połów na obu mapach były podobne. Devils.one zdobyli zaledwie 1 punkt więcej niż poprzednio, tak więc rezultat jaki widzieliśmy pod koniec pierwszej połowy to 10:5 dla drużyny Nikoli  “NiKo” Kovač’a.
Po zmianie stron Polacy wygrali jeszcze pistoletówkę, jednak niewiele to pomogło. FaZe dokończyło dzieła zniszczenia, wygrywając każdą kolejną rundę, tym samym kończąc mapę 16:6 i wygrywając całe spotkanie.

FaZe vs devils.one – 2:0

Inferno – 16:4
Dust2 –  16:6

Kolejny mecz devils.one w ramach 9 sezonu ESL Pro League będziemy mieli okazję oglądać już jutro o godzinie 22:00, kiedy to Polacy podejmą Ninjas in Pyjamas.