IzakTV

Strona główna » DH Masters Spring 2021: G2 Esports w play-offach, trzy zespoły pożegnały się z turniejem!

DH Masters Spring 2021: G2 Esports w play-offach, trzy zespoły pożegnały się z turniejem!

Autor: Marcin Kapusta

Trzeci dzień wiosennej edycji DH Masters minął głównie pod znakiem pożegnań. Virtus.pro, compLexity Gaming i BIG za burtą turnieju!

 

Vitality zaskakuje

Francuzi w spotkaniu eliminacyjnym grupy B z łatwością podołali wyżej notowanemu BIG. Wygrali kolejno wynikiem 16:11 na Mirage’u i 16:7 na Nuke’u. Nie zdziwi Was pewnie, jeśli wspomnę, że na serwerze królował niezawodny Mathieu “ZywOo” Herbaut, którego rating wyniósł aż 1.73. Przez tę porażkę Niemcy pożegnali się z zawodami, zajmując 9/12. lokatę w klasyfikacji końcowej. Z kolei Pszczoły już dzisiaj o 13:30 podejmą FURIĘ Esports w meczu premiowanym awansem do ćwierćfinału.

Juggernaut wyeliminowany

Gracze FURII eSports zdołali utrzymać się w grze. Brazylijczycy wyeliminowali z rozgrywek międzynarodowy kolektyw prowadzony przez Benjamina “blameF’a” Bremera. Mirage’a zabezpieczyli dopiero w dogrywce, natomiast Inferno zwyciężyli w stosunku 16 do 11.

Kuzyni Kovać w formie

Trzeci dzień zmagań zwieńczony został pojedynkiem G2 Esports z Virtus.pro. Faworytem w tym starciu była paczka wywodząca się z regionu CIS, która w ostatecznym rozrachunku wylądowała za burtą turnieju, zajmując 7/8. miejsce. O sile bałkańsko-francuskiego składu stanowili kuzyni Kovać – huNter oraz NiKo. Bośniacy byli prawdziwymi katami wschodnioeuropejskiej formacji, bowiem serwer opuścili ze średnim ratingiem na poziomie odpowiednio 1.27 i 1.52.

 

Wszystkie wyniki trzeciego dnia DH Masters Spring 2021 prezentują się w sposób następujący:

DrużynaWynik (mapa)Drużyna
🇫🇷 Team Vitality20 (Mirage 16:11, Nuke 16:7)BIG 🇩🇪
🇧🇷 FURIA eSports20 (Mirage 19:17, Inferno 16:11)compLexity 🇪🇺
🇪🇺 G2 Esports20 (Vertigo 16:12, Inferno 16:8)Virtus.pro 🇷🇺/🇰🇿