IzakTV

Strona główna » Dragon Lore suwenir z podpisem gracza Cloud9 za 200 tys. złotych!

Dragon Lore suwenir z podpisem gracza Cloud9 za 200 tys. złotych!

Autor: Patryk Gwarek

Nawet jeśli chciałbyś, to już nie jest to możliwe. Znany internetowy market ze skinami ostatnio pochwalił się rekordową transakcją – Dragon Lore suwenir z autografem Skadoodle, zawodnika Cloud9 został sprzedany za 61 000 $.

Dragon Lore to jeden z najbardziej majestatycznych skinów w CS:GO, większość graczy chciałoby dysponować taką skórką, bo przede wszystkim kojarzy się z widowiskowymi zagraniami i prestiżem. Tym razem AWP we wspominanym malowaniu zostało wystawione na internetowym markecie OPskins, lecz nie była to oferta jakich wiele. Dragon Lore w stanie Factory New został przedstawiony w konfiguracji suwenira z PGL Major Kraków z autografem Tylera “Skadoodle” Lathama i naklejkami drużyn, które uczestniczyły w meczu, podczas którego wypadła skrzynia, czyli Cloud9 i G2. Skin długo nie poleżał na internetowym magazynie, bo trafił się szczęśliwiec, który zapłacił za niego 61 052 dolarów, czyli około 204 000 złotych.

Jak widać, wygrana Cloud9 na ELEAGUE Major dobrze podziałała na zmysł fanów, bowiem jest to jedna z największych transakcji na rynku ze skórkami. Warto wspomnieć, że zwyczajny Dragon Lore zaczyna się już od 3 tys. złotych, za to tak zwane suweniry można zdobyć jedynie ze skrzyń, które wypadają podczas Majorów, konkretnie ze spotkań na Cobblestonie.