IzakTV

Strona główna » DreamEaters bez składu w CS:GO. Powodem problemy finansowe organizacji!

DreamEaters bez składu w CS:GO. Powodem problemy finansowe organizacji!

Autor: Michał Maćkowski

Właściciel DreamEaters poinformował o rozstaniu się ze składem w CS:GO. Powodem tego były problemy finansowe, które pojawiły się na wiosnę i przez co zawodnicy otrzymywali wypłaty z opóźnieniem.

Jeszcze kilka miesięcy temu nikt nie kojarzył DreamEaters, dopóki skład nie osiągnął dobrego wyniku na Majorze. Jednak jak widzimy długo organizacja nie pocieszyła się ze swojej drużyny, ponieważ zawodnicy opuścili organizację ze względu na problemy finansowe.

Napięcie na linii graczy z organizacją zostało zauważone, podczas ostatniej zmiany, do jakiej doszło w zespole. Z drużyną pożegnał się trener Aleksandr zoneR Bogatiryev, mimo że gracze byli przeciwko jakichkolwiek roszad.

Według CEO DreamEaters wszystkie wypłaty z wyjątkiem pieniędzy za maj zostały wypłacone. Mimo tego zawodnicy zdecydowali się na zabranie wszystkich pieniędzy ze sprzedaży naklejek z Majora, rezygnując przy tym z wygranych pieniędzy na turnieju. Według właściciela organizacji obydwie kwoty były “prawie takie same”.

Aktualnie rosyjski skład został bez organizacji, a przed zawodnikami kilka ważnych turniejów: WePlay! Forge of Masters Season 2, European Champions Cup oraz wylot na DreamHack Open Rotterdam 2019.

Skład ex-DreamEaters prezentuje się następująco:

  • Siemion kinqie Lisitsyn
  • Svyatoslav svyat Dovbakh
  • Vladislav Krad Kravchenko
  • Anton speed4k Titov
  • Igor Forester Bezotecheskiy
  • Aleksandr “zoneR Bogatiryev (trener)