DreamEaters za burtą, Renegades gra dalej – StarLadder Major Berlin 2019

Renegades

To koniec przygody DreamEaters ze StarLadder Major Berlin 2019. Drużyna z regionu CIS przegrała w decydującym meczu 0:2 z Renegades.

Pierwszą mapą tego pojedynku był Mirage – wybór Renegades. W mecz lepiej weszli jednak Rosjanie, którzy wygrali pierwsze dwie rundy. Później wszystko wróciło do normy – do dominacji Renegades. Drużyna złożona z czterech Australijczyków i Norwega rozpoczęła serię siedmiu wygranych z rzędu. DreamEaters momentami starało się walczyć o dobry rezultat, jednak po dobrym okresie gry w wykonaniu Rosjan, nadchodziła jeszcze lepsza forma strzelecka rywali. Ostatecznie Renegades zwyciężyło 16:10, a najlepsi na mapie byli Gratisfaction i Liazz.

Drugą areną zmagań był Train. Mimo, że był to wybór DreamEaters, to Rosjanie prezentowali się na Pociągach wręcz fatalnie. Renegades po kilkunastu minutach spotkania wygrywało już 9:0 i wydawało się, że wynik tego starcia jest przesądzony. Gdyby nie heroiczna postawa DreamEaters na początku drugiej połowy (wyjście z wyniku 3:12 do 8:12), to Rosjanie pożegnaliby się z turniejem w kompromitujący sposób. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 16:8 dla Renegades. Tym samym Australijczycy i jkaem pozostają w grze, zawodnicy z regionu CIS jadą już do domu.

DreamEaters 0:2 Renegades – Mirage 10:16, 8:16

Zapraszamy na naszą specjalną relację z Majora.