DreamHack Masters Malmö: Immortals w ćwierćfinale

Autor: Patryk Głowacki

Znamy już wszystkich ćwierćfinalistów DreamHacka Masters Malmö. Ostatnią drużyną, która awansowała do fazy pucharowej turnieju jest Immortals.

Początek meczu należał zdecydowanie do fnatic. Szwedzi dominowali swojego oponenta, pewnie zgarniając kolejne punty (1:7). Z czasem jednak dystans pomiędzy drużynami wyraźnie się zmniejszył, za sprawą lepszej gry Brazylijczyków (6:9). Po przejściu na stronę broniącą, rozpędzeni gracze z Kraju Kawy całkowicie przejęli inicjatywę na mapie, pozwalając powiększyć dorobek punktowy przeciwnika o zaledwie jedno “oczko”.

Na drugim placu boju Jesper “JW” Wecksell i spółka zaliczyli dobry początek, zgarniając 5 rund z rzędu. Skandynawom na nic się to jednak zdało, gdyż “nieśmiertelni” wrócili do gry, wygrywając połowę 8:7. Druga połowa znów była bardzo jednostronna na korzyść wicemistrzów PGL Major Kraków, którzy ty samym pewnie awansowali do 1/4 finału.

Immortals – fnatic 2:0 (16:10 – cache, 16:8 – train)

Wszystkie wyniki, odnośniki do streamów oraz wszelkie inne informacje dotyczące DreamHacka Masters Malmö znajdziecie w specjalnie przygotowanym przez nas Vademecum.