DreamHack Masters Malmö: Virtus.pro na kolanach

Autor: Patryk Głowacki

Fatalny występ VIrtus.pro podczas DreamHacka Masters Malmö 2017. Polska formacja odpadła z turnieju już pierwszego dnia, przegrywając w decydującym spotkaniu z Renegades.

Wydawało się, że Renegades będzie rywalem, na którym VP będzie w stanie poprawić swoje morale. Od samego początku meczu jednak gra Polaków wyglądała bardzo źle, z czego skrzętnie korzystali rywale. “Virtusi” popełniali czasem proste błędy, a to bardzo źle odbijało się na wyniku. Dopiero w drugiej połowie podopieczni Jakuba “kubena” Gurczyńskiego zaczęli być stroną dominującą, lecz było to za mało, by ostatecznie wygrać mecz.

Virtus.pro – Renegades 7:16 – cache

Mecz eliminacyjny grupy A był kompletnie bez historii. C9 bowiem z dużą łatwością zdobywało kolejne punkty, deklasując zespół z Azji. Wszystko w zasadzie było jasne już po pierwszej połowie, gdyż Will “RUSH” Wierzba i spółka wygrali ją 13:2. Po chwili Amerykanie postawili kropkę nad “i”, nie pozwalając rywalom zgarnąć choćby jednego punktu więcej.

Cloud9 – B.O.O.T-d[S] 16:2 – mirage

Wszystkie wyniki, odnośniki do streamów oraz wszelkie inne informacje dotyczące DreamHacka Masters Malmö znajdziecie w specjalnie przygotowanym przez nas Vademecum.