IzakTV

Strona główna » Druga część Torchlight za darmo na Epic Games Store

Druga część Torchlight za darmo na Epic Games Store

Autor: Michał Maćkowski
Torchlight

Epic Games Store jest już na ostatniej prostej w swojej świąteczno-noworocznej promocji. Przed ostatnią darmową grą w tym roku na platformie została druga część Torchlight II, którą możecie odebrać przez następne 24 godziny.

Nie było wybuchów i super wielkich tytułów, ale również nie mamy na co narzekać. Promocja na Epic Games Store dobiega końca, a dzisiaj w sklepie udostępniono przed ostatnią darmową grę w tym roku. Tym razem użytkownicy mogą przypisać do swojego konta drugą część Torchlight.

Torchlight II to druga część całej serii, która w porównaniu do pierwszej dodała możliwość gry wieloosobowej. Fabuła produkcji Runic Games koncentruje się na odnalezieniu postaci alchemika, który został opętany przez mroczne siły. Co ciekawe studio odpowiadające za serię założone zostało przez twórców dobrze nam znanego Diablo. Najnowszą darmówkę od Epica możecie odebrać tutaj.

Pamiętajcie, że cały czas każdy z Was ma możliwość uzyskania kuponu na zakupy na Epic Games Store o wartości 40 złotych. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj. Natomiast kolejna i zarazem ostatnia gra za darmo zostanie ogłoszona już jutro o godzinie 17. Według przecieków ostatnim w tym roku darmowym tytułem rozdanym przez Epic będzie Jurassic World Evolution.