IzakTV

Strona główna » “Drużyna miała problemy już od pierwszego dnia”. innocent na ławce rezerwowych MAD Lions!

“Drużyna miała problemy już od pierwszego dnia”. innocent na ławce rezerwowych MAD Lions!

Autor: Filip Woszczek

Z dniem dzisiejszym, z aktywnym składem duńskiego MAD Lions żegna się Paweł “innocent” Mocek. Co ciekawe, Polak nie zagrzał w zespole miejsca nawet dwóch miesięcy.

Wraz z opuszczeniem drużyny przez Mocka, organizacja będzie próbowała ponownie zbudować w pełni duńską ekipę. Sam innocent nie postrzega tego okresu jako coś negatywnego, z uwagi na cenne doświadczenia pozyskane w czasie gry na wyższym poziomie niż dotychczas. Pod obecnością polskiego gracza drużyna wzięła udział w turniejach takich jak DreamHack Open Summer, ESL One Cologne, czy kwalifikacje do IEM New York. Jednym, w którym zaprezentowali iskrę nadziei był ten drugi, pokonując mousesports, zaś reszta spotkań zazwyczaj kończyła się porażką.

Z powyższego komunikatu wynika, że innocent jest w pełni gotowy do gry i nie potrzebuje ani chwili przerwy. Kwestią dyskusyjną w tym momencie jest wykupienie go przez jedną z organizacji, ponieważ z MAD Lions nadal trzyma go kontrakt. Patrząc na to wszystko z góry, nie można zaprzeczyć temu, że na polskiej scenie transfery to ostatnio chleb powszedni. I choć wprawia to niektórych z nas w śmiech, jednocześnie brakuje nam zespołu, który ponownie powalczy na największych międzynarodowych turniejach.

Wobec tego tak będzie prezentował się aktualny skład MAD Lions:

  • Rasmus “sjuush” Beck
  • Frederik “acoR” Gyldstrand
  • Fredrik “roeJ” Jørgensen
  • Asger “AcilioN” Larsen
    • Luis “peacemaker” Tadeu (trener)
  • Paweł “innocent” Mocek (ławka rezerwowych)