IzakTV

Strona główna » Duże zmiany w Teamie Spirit. iDISBALANCE wystawiony na listę transferową!

Duże zmiany w Teamie Spirit. iDISBALANCE wystawiony na listę transferową!

Autor: Marcin Kapusta

Duże przetasowania nastąpiły w Teamie Spirit. Szeregi rosyjskiej organizacji zasilili Abdul “degster” Gasanov oraz Robert “Patsi” Isyanov, natomiast Artem “iDISBALANCE” Egorov został wystawiony na listę transferową!

iDISBALANCE dołączył do Spirit w marcu 2019 roku, zastępując Vadima “DavCosta” Vasilyev. Młody snajper w ciągu dwuletniego epizodu pod banderą tej formacji wywalczył m.in. mistrzostwo podczas Nine to Five #3, Eden Arena Malta Vibes 8 czy też ESL One Road to Rio CIS. “Jestem wdzięczny Artemowi za dwa lata, które spędził w naszych szeregach. Razem udało nam się zbudować stabilny zespół, który osiągał dobre wyniki nie tylko na poziomie lokalnym, ale także na międzynarodowym” – stwierdził dyrektor generalny Spirit, Nikita Chukalin.

Nowymi nabytkami rosyjskiej organizacji zostali Abdul “degster” Gasanov oraz Robert “Patsi” Isyanov. Ten pierwszy jest jednym z największych talentów w Europie, a swój potencjał pokazał w ESL Mistrzostwach Niemiec. Wówczas wspomógł Sprout, które borykało się z ogromnymi problemami kadrowymi. 19-latek stał się prawdziwym katem BIG, bowiem zabił aż 91. wrogów, ginąc zaledwie 68. razy. Jego średni rating w tym spotkaniu wyniósł zawrotne 1.34. Z kolei Patsi to nastoletni rifler, który dotychczas reprezentował szeregi Espady. W nowym zespole będzie on pełnił funkcję szóstego zawodnika. “Kolejne turnieje rozegramy z degsterem i mam nadzieję, że będzie on w stanie sprawdzić się w naszej drużynie. Jest jednym z najbardziej utalentowanych młodych graczy CIS i doceniamy możliwość pracy z nim. Jeśli wszystko potoczy się po naszej myśli, to Abdul podpisze kontrakt na następne kilka lat. Dodatkowo chcemy również wzmocnić naszą kadrę, przez co zatrudniliśmy szóstego gracza. Jego wprowadzenie jest logicznym krokiem naprzód. Od kilku miesięcy szukaliśmy odpowiedniej osoby, a Robert jest dosłownie najlepszą opcją, jaką mogliśmy znaleźć. Jak na razie przechodzi on okres próbny, jednak mamy nadzieję, że nasza współpraca stanie się bardzo długa i owocna” – przyznał Nikita Chukalin.

Degster zadebiutuje w nowych barwach już za sześć dni. Wtedy bowiem startuje europejska edycja DreamHacka Open January, w której zobaczymy także m.in. Evil Geniuses oraz BIG.

Aktualny skład Teamu Spirit prezentuje się następująco:

  • 🇷🇺 Leonid “chopper” Vishnyakov
  • 🇷🇺 Nikolay “mir” Bityukov
  • 🇷🇺 Boris “magixx” Vorobiev
  • 🇺🇦 Viktor “sdy” Orudzhev
  • 🇷🇺 Abdul “degster” Gasanov
  • 🇷🇺 Robert “Patsi” Isyanov
  • 🇷🇺 Nikolay “Certus” Poluyanov (trener)