IzakTV

Strona główna » Dwa mecze Virtus.pro, w tym z AGO. x-kom walczy o finał UCC Summer Smash

Dwa mecze Virtus.pro, w tym z AGO. x-kom walczy o finał UCC Summer Smash

Autor: Aleksander Kurcoń
okoliciouz

Nie ma wakacji dla polskich drużyn w CS:GO. Virtus.pro zmierzy się dzisiaj w dwóch spotkaniach, z AGO i Chaosem. VP będzie walczyło o przetrwanie w dwóch różnych turniejach. Ponadto x-kom zagra z Tricked o finał UCC Summer Smash. 

Virtus.pro będzie musiało się zrehabilitować po wczorajszej dotkliwej porażce z Nemigą. Nie będzie to jednak łatwy dzień dla rosyjskiej organizacji. Polaków czekają bowiem dwa mecze o przetrwanie. Najpierw o 12:55 z AGO w UCC Summer Smash. Obie drużyny zagrają w 1. rundzie drabinki przegranych, mecz odbędzie się w systemie BO3. VP w 2019 ma bardzo dobry bilans z AGO, wynosi bowiem 4:0. Niemniej jednak obie drużyny obecnie nie znajdują się w najwyższej formie, dlatego ciężko spodziewać się jakiegokolwiek wyniku. Mecz będzie transmitowany na kanale KXN Studio.

VP zagra również z Chaosem, tym razem w rozgrywkach LOOT.BET Smack My Beach Cup. Przez wczorajszą porażkę z Nemigą, Polacy dzisiaj zagrają ze Szwedami o pozostanie w turnieju. Co prawda Chaos wczoraj również przegrał, jednak z lepszym przeciwnikiem – Tricked – i w lepszym stylu (1:2). Niclas “PlesseN” Plessen i spółka nie są niestety wygodnym przeciwnikiem dla Virtusów, nasi rodacy od trzech map nie mogą znaleźć sposobu na rywali. Co gorsza, Chaos na wszystkich mapach, oprócz Nuke’a, ma wyższy procent wygranych. Mecz na kanale KXN Studio.

Ostatnim polskim meczem będzie dziś spotkanie x-komu z Tricked. Polacy w swoim ostatnim meczu odnieśli porażkę z AGO w decydującym starciu fazy grupowej GameAgents League Season 3. Dzisiaj powalczą o finał UCC Summer Smash z Tricked. Duńczycy stawiani są w roli faworyta, nic dziwnego, bowiem są w ostatnio w dobrej formie. x-kom jednak niejednokrotnie już wygrywał na wyżej notowanych rywali, dlatego nie powinien być spisany na straty. Mecz na kanale UCC.

Plan rozgrywek na dziś:

Virtus.pro – AGO – 12:55 BO3

Virtus.pro – Chaos – 15:00 BO3

x-kom – Tricked – 15:55 BO3