IzakTV

Strona główna » Dwóch zawodników pożegnało się z x6tence

Dwóch zawodników pożegnało się z x6tence

Autor: Paweł Wilk

Po ledwie dwóch miesiącach x6tence ogłosiło zmiany w swoim międzynarodowym składzie Counter-Strike: Global Offensive. Z drużyną White rozstało się dwóch strzelców.

Jedna z najbardziej utytułowanych hiszpańskich organizacji ogłosiła pod koniec stycznia podpisanie kontraktów z ekipą, która miała wreszcie przynieść sukces i chwałę powoli zapominanej marce. Rzeczywistość okazała się brutalna, ponieważ drużyna totalnie zawodziła. W konsekwencji dziś usłyszeliśmy o zmianach, które dotyczą dwóch zawodników. Pierwszym z nich jest Aleksa Impulse Stankić, a drugim Nikola “NK4Y” Radushev.

W przypadku tego pierwszego głównym powodem rozstania są problemy adaptacyjne, które uniemożliwiły pełne skupienie się na grze Serba. W przypadku Radusheva nie zdecydowano się podpisywać z nim umowy po trwającym okresie próbnym. Obaj mogą teraz rozpocząć poszukiwania nowych drużyn.

Nie wiemy co teraz stanie się z x6tence White. Być może włodarze zdecydują się zwerbować lokalnych zawodników, albo dalej podążać będą drogą międzynarodowej ekipy.

Aktualny skład x6tence White:

  • David “Kairi” de Miguel
  • Aitor “SOKER” Fernández
  • Nicolas “Plopski” Gonzalez Zamora