IzakTV

Strona główna » dycha w ENCE! Organizacja przedstawiła nowy skład CS:GO

dycha w ENCE! Organizacja przedstawiła nowy skład CS:GO

Autor: Krzysztof Sarna

To, o czym jeszcze przed kilkoma dni plotkowano stało się już faktem. ENCE przedstawiło nowy skład, a w nim znalazł się Paweł “dycha” Dycha!

Jeszcze dwa dni temu mówiło się o rzekomym dołączeniu dychy do szeregów ENCE. Długo nie musieliśmy czekać, ponieważ organizacja wywodząca się z Finlandii przedstawiła nowy skład. Fani z Polski naprawdę mogą się cieszyć, ponieważ dycha po miesiącu spędzonym na ławce rezerwowych Sprout znalazł nowego pracodawcę. 

Na pokładzie drużyny zajmującej 61. lokatę światowego rankingu HLTV poza Polakiem zastaniemy oczywiście Aleksiego “allu” Jalliego oraz Joonasa “doto” Forssa. Na ławkę rezerwowych natomiast przeszedł Elias “Jamppi” Olkkonen, który jak dobrze wiemy ma VAC bana i rozważa przejście na VALORANTA. Dwa ostatnie miejsca wypełnił były duet c0ntact w postaci Lotana “Spinx” Giladiego oraz Marco “Snappi” Pfeiffera.

Ogromne zmiany są oczywiście spowodowane wewnętrznymi problemami i spięciami, które miały miejsce w dotychczasowej ekipie. Jere “sergej” Salo oraz Miikka “syNny” Kemppi zaatakowali zachowanie allu na Twitterze. Formacja z Finlandii przyznała, że fiński weteran nie był “idealnym kolegą z drużyny”, ale zaznaczyła, że było wiele person odpowiedzialnych za wyboru zespołu.

Skład ENCE prezentuje się następująco:

  • 🇫🇮Aleksi “⁠allu⁠” Jalli
  • 🇫🇮Joonas “⁠doto⁠” Forss
  • 🇩🇰Marco “⁠Snappi⁠” Pfeiffer
  • 🇮🇱Lotan “⁠Spinx⁠” Giladi
  • 🇵🇱Paweł “⁠dycha⁠” Dycha
  • 🇫🇮Eetu “⁠sAw⁠” Saha – trener