IzakTV

Strona główna » Dzień drugi walki o Spring Sweet Spring w wykonaniu Izako Boars i M1 EDEN. Anonymo zaczyna bój w LOOT.BET 9

Dzień drugi walki o Spring Sweet Spring w wykonaniu Izako Boars i M1 EDEN. Anonymo zaczyna bój w LOOT.BET 9

Autor: Krzysztof Sarna

Walka o Spring Sweet Spring 1 nabiera tempa. Przed nami drugi z pięciu dni drugiego etapu Regionals, w którym udział bierze Izako Boars oraz M1 EDEN. Na serwerze zobaczymy dziś także Anonymo Esports, które zainauguruje w dziewiątym sezonie LOOT.BET.

Po słabym wczorajszym dniu, a jednocześnie miernym rozpoczęciu bieżącego tygodnia liczymy na to, że dzisiaj będzie zdecydowanie lepiej. Ujrzymy dziś trzy starcia ekip znad Wisły, a mowa tu o Izako Boars, M1 EDEN i Anonymo.

Pierwsze starcie odbędzie się o godzinie 9:00. To właśnie o tej godzinie “Dziki” zmierzą się z EC Brugge. Niejako ten pojedynek można nazwać polskimi derbami, bo po drugiej stronie znajdować się będzie dwóch Polaków. Tymi będą oczywiście Mateusz “matty” Kołodziejczyk i Mateusz “n0tice” Wolniak. Obie te formacje przegrały jednak we wczorajszych meczach otwarcia. Drużyna znad Wisły uznała wyższość K23, natomiast belgijsko-polski kolektyw nie poradził sobie z LDLC. EC Brugge jest jednak gorzej notowane, bo zajmuje aktualnie 77. pozycję w światowym rankingu HLTV, podczas gdy IB 60. 

Zaledwie pół godziny później walkę w dziewiątym sezonie LOOT.BETa zacznie Anonymo Esports. “Anonimowi” w ostatnim czasie przechodzą przez widoczny kryzys i na dobrą sprawę nie wiadomo, kiedy ten przeminie. Przeciwnik również dzisiaj będzie wymagający, bo nim będzie Endpoint, który aktualnie plasuje się na 27. miejscu rankingu HLTV. Już na samym starcie warto podkreślić, że jest o co grać, bo łączna pula nagród wynosi 50 tysięcy dolarów, z czego dla zwycięzcy całego turnieju przeznaczono połowę tej kwoty.

W samo południe M1 EDEN wznowi bój o awans do Spring Sweet Spring 1. Podopieczni Szymona “Nodsury’ego” Kościelniaka dzisiaj zmierzą się z Ambush. Szykuje się nam naprawdę pasjonujące spotkanie, ponieważ Francuzi są aktualnie 128. siłą globu, podczas gdy Polacy wyprzedzają ich o dwie lokaty. Michał “Czapel” Czapla i spółka przegrali wczoraj ze SKADE, gdzie nie mieli większych szans. Z kolei zespół znad Sekwany po zaciętej walce uległ Case.

Harmonogram poniedziałkowych spotkań polskich formacji prezentuje się następująco:

9:00 | Izako Boars vs. EC Brugge – BO3 [Transmisja]

9:30 | Anonymo Esports vs. Endpoint – BO3 [Transmisja]

12:00 | M1 EDEN vs. Ambush – BO3 [Transmisja]