IzakTV

Strona główna » Dziś premiera Spintires: MudRunner American Wilds, symulatora jazdy off-roadowej

Dziś premiera Spintires: MudRunner American Wilds, symulatora jazdy off-roadowej

Autor: Marcin Skrętkowicz
Spintires

Wyrusz już dziś w podróż z Mudrunner American Wilds! Dziewięć zupełnie nowych pojazdów, dwie amerykańskie mapy i wiele nowości! Nowa wersja popularnego symulatora jazdy po bezdrożach pojawiła się w wersji na PC oraz PlayStation 4 i Xbox One.

Mudrunner to symulator pojazdów terenowych zabierający graczy na niezwykle trudne drogi i niebezpieczne tereny. Pierwsza edycja, wychwalana za niezwykle dokładne i realistyczne prowadzenie pojazdów oraz silnik fizyczny, zachwyciła ponad milion graczy na PC. W kolejnej, wydanej w zeszłym roku – Spintires: MudRunner, dzięki praktycznie fotorealistycznej grafice i niesamowitej fizyce, gracze mogli usiąść za kierownicą najpotężniejszych pojazdów terenowych i rzucić się w ekstremalne warunki tajgi, w których mogli przetrwać wyłącznie dzięki mapie, kompasowi i umiejętności prowadzenia pojazdów.

POJAZDY
Zasiądź za kierownicą 33 potężnych pojazdów terenowych, z których każdy ma inną charakterystykę i osprzęt. Każdy z nich otrzyma także specjalne modyfikacje. Pojazdy te zostały zaprojektowane tak, aby radzić sobie w najcięższych warunkach, ale to tylko narzędzia. To twoje umiejętności prowadzenia pozwolą im dotrzeć do celu. Po raz pierwszy, gra American Wilds będzie zawierała kultowe maszyny tak jak – Ford F-150, Chevrolet K5 Blazer czy GM’s Hummer.

EKSTREMALNE MAPY
Przemierzaj ekstremalne tereny, korzystając jedynie z mapy i kompasu! Osiągaj cele i realizuj dostawy, radząc sobie w ekstremalnych warunkach na otwartych mapach z cyklem dnia i nocy. Radź sobie z błotem, rwącymi rzekami i innymi przeszkodami, które dzięki silnikowi napędzającemu grę w realistyczny sposób reagują na masę i ruchy pojazdu. Do istniejących map zostały dodane Mount Logmore oraz Grizzly Creek, dwie nowe, sandboxowe mapy zainspirowane krajobrazami Montany, Północnej Dakoty oraz Minnesoty.

FIZYKA I GRAFIKA
Spintires: MudRunner ma całkowicie zmienioną grafikę i zaawansowany silnik fizyczny, a także liczne usprawnienia: nową roślinność i interakcje z błotem, ulepszony system blokowania dyferencjału, lepszą symulację miękkich opon, usprawnioną fizykę wody i znacznie więcej. Otoczenie i twój pojazd ciągle na siebie oddziałują, nagradzając dobre manewry i karząc za wszelkie potknięcia.

TRYB WIELOOSOBOWY / WSPÓŁPRACA
Graj w MudRunner American Wilds z maksymalnie 3 innymi graczami w trybie sieciowej współpracy i razem osiągajcie cele. Wyciągaj znajomych z rwących rzek, wypychaj ich z błota lub pomagajcie sobie, gdy któryś z was nie może złapać przyczepności. Zapiszcie swoje postępy i kontynuujcie rozgrywkę w dowolnym momencie dzięki wprowadzeniu zapisów wieloosobowych! Grajcie zespołowo, aby osiągnąć cel, lub ruszaj w dzicz samotnie i wypełniaj misje!

MODY
Pobieraj setki modów przez Warsztat Steam na PC i ciesz się ciągle zmieniającymi się wrażeniami z jazdy terenowej. Możliwe będzie dzielenie się i pobieranie nowej zawartości tworzonej przez członków społeczności Mudrunner. Dostępne są nowe mapy i pojazdy, które jeszcze bardziej rozbudowują grę.

Rozszerzenie gry – MudRunner American Wilds przenosi fanów off roadu na amerykańskie mapy, w których wypróbują moc zachodnich pojazdów. Hummer, Chevrolet, Ford oraz inne marki pozwolą przebyć najbardziej niedostępne bezludzia USA.

American Wilds zawiera w sobie zarówno rozszerzenie, podstawową grę jak i wszystkie dostępne do tej pory DLC. Z pewnością jest to świetna oferta dla fanów gatunku. Dzięki licznym misjom i wyzwaniom fani pojazdów terenowych będą z radością przedzierać się przez błoto, rwące rzeki i wspinać się po stromych wzgórzach w swoich ciężarówkach 4×4 oraz specjalnych pojazdach logistycznych przystosowanych do najtrudniejszych warunków.

Zaangażowani gracze i fanatycy prowadzenia pojazdów docenią realistyczne wrażenia z jazdy, jakie zapewni im zaawansowany silnik fizyczny, wliczając w to symulację paliwa, przekazywanie napędu przez dyferencjały, symulację miękkich opon, a także realistyczne interakcje pomiędzy roślinnością, błotem i wodą a pojazdem. Gracze szukający przygody oraz otwartych przestrzeni z pewnością będą zadowoleni ze swobody oferowanej na mapach – wybierz drogę prowadzącą przez trudny teren, rzeki, lasy, bagna, góry… Natura i zagrożenia z jej strony nie wybaczają błędów.