ECS Season 2: Virtus.pro z jednym zwycięstwem w rywalizacji z GODSENT

Virtus.pro rozegrało kolejne dwa spotkania w ramach ECS Season 2. Polacy we wtorek podzielili się punktami z GODSENT, odnosząc siódme zwycięstwo w rozgrywkach.

Pierwsze spotkanie odbyło się na overrpasie. Jest to niewątpliwie jedna ze słabszych map polskiej formacji, co skrzętnie wykorzystali Szwedzi. Po pierwszej połowie Marcus “pronax” Wallsten wraz z kolegami prowadzili już 11:4. Gdy GODSENT przeszło na stronę antyterrorystów, ponownie bardzo szybko zdominowało oponentów, gładko wygrywając swój siódmy mecz w rozgrywkach.

Virtus.pro – GODSENT 5:16 – overpass

Starcie na mirage przyniosło już więcej emocji. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, a na stronę broniącą VP schodziło z przewagą zaledwie jednej rundy. Szwedzka formacja jako terroryści była już mniej skuteczna, dlatego to Polacy mogli cieszyć się z kolejnych trzech punktów, które przybliżają ich do finałów LAN-owych.

Virtus.pro – GODSENT 16:11 – mirage

Tabela ECS Season 2 Europe:

liquipedia.net

Już jutro “virtusi” będą mieli szansę poprawić swój dorobek punktowy. Filip “Neo” Kubski wraz z kolegami zmierzą się bowiem z G2 Esports. Pierwsze starcie pomiędzy drużynami zaplanowano na godzinę 15:00.