ECS Season 4 Europe: Dwa zwycięstwa Virtus.pro

Autor: Daniel Ryszkowski

Pracowity wieczór zawodnicy Virtus.pro zakończyli dwoma zwycięstwami z GODSENT w ramach ligi ECS Season 4 Europe.

Spotkanie rozpoczęło się dla Polaków przegraną rundą pistoletową, czego efektem było prowadzenie ekipy GODSENT 4:0. Chwilową niemoc zawodnicy Virtus.pro przełamali już w piątej rundzie, od tego momentu notując run 10-1, kończąc pierwszą połowę przekonującym pięciopunktowym prowadzeniem. W drugiej części spotkania Polacy dokończyli dzieła, prezentując się równie dobrze po stronie atakującej. Szwedzi zaś do ogólnego dorobku dorzucili trzy punkty w tej części gry.

Virtus.pro 16:8 GODSENT  (10:5; 5:3 – cache)

Mapą rewanżową wybrany został train. Rozpędzone Virtus.pro utrzymało formę z poprzedniego starcia i świetnie weszło w mecz, deklasując w pierwszej połowie ekipę GODSENT. W tej części spotkania Szwedzi zdobyli zaledwie trzy punkty, odpowiadając pojedynczymi rundami na dominację polskiej formacji. Po zmianie stron gra stała się bardziej wyrównana, ale zaliczka Polaków z pierwszej połowy, pozwoliła im bezpiecznie doprowadzić mecz od końca.

Virtus.pro 16:8 GODSENT (12:3; 4:5 – train)