IzakTV

Strona główna » Ekipa byaliego przetrwała pierwszy dzień otwartych kwalifikacji do drugiego sezonu EDC

Ekipa byaliego przetrwała pierwszy dzień otwartych kwalifikacji do drugiego sezonu EDC

Autor: Michał Maćkowski

Wczorajszy dzień dobrze zakończył się dla ekipy Pawła “byaliego” Bielińskiego i Michała “MICHU” Müllera, która przetrwała pierwszy dzień kwalifikacji do EDC i dzisiaj powalczy o awans do zamkniętych kwalifikacji.

Drugie eliminacje do drugiego sezonu European Development Championship poszły już nieco lepiej polskim zawodnikom. Tydzień temu, w pierwszych eliminacjach żadna ekipy znad Wisły nie dała rady utrzymać się w grze po pierwszym dniu rozgrywek. Teraz jest już nieco lepiej, ponieważ zespół byaliego i MICHA nadal walczy o jedno miejsce w zamkniętym kwalifikatorze.

Zespół Styldunow oprócz byaliego i MICHA reprezentują także Tomasz “phr” Wójcik, Maciej “luz” Bugaj oraz Konrad “EXUS” Jeńczeń. Trio byłych zawodników Virtus.pro połączone z byłymi graczami m.in. Izako Boars wygrało pięć spotkań, w tym to ostatnie najciekawsze, kiedy to w piątej rundzie po drugiej stronie barykady stanęli gracze GROOBIES (mouz, Sidneey, Gruby, Markos oraz morelz).

Dzisiaj ostatni polski bastion już o 15 rozegra ćwierćfinał. Przeciwnikami ekipy byaliego i MICHA będą reprezentanci PROJECT X, a spośród ostatnich ośmiu drużyn walka toczy się o wyłącznie jednego slota w zamkniętych kwalifikacjach do drugiego sezonu European Development Championship.  Oprócz jednej polskiej drużyny o awans wciąż liczą się m.in. gracze Lyngby Vikings czy tikitakan.