IzakTV

Strona główna » Ekipa MICHA kontra Gambit Esports na inauguracje BLAST Premier Spring Final!

Ekipa MICHA kontra Gambit Esports na inauguracje BLAST Premier Spring Final!

Autor: Marcin Kapusta
Michu

Poznaliśmy szczegóły dotyczące wiosennych finałów BLAST Premier. Na inauguracje hitowe starcie drużyny Michała “MICHA” Müllera z Gambit Esports!

Organizatorzy ogłosili mecze otwierające zmagania w BLAST Premier Spring Final. Osiem drużyn powalczy w drabince podwójnej eliminacji o część z puli nagród wynoszącej 425 tysięcy dolarów oraz przepustkę do grudniowych finałów.

Na sam start otrzymamy dużą dawkę emocji, bowiem Evil Geniuses Michała “MICHU” Müllera podejmie Gambit Esports, aktualnego lidera światowego rankingu HLTV. Faworytem jest tutaj oczywiście wschodnioeuropejska paczka, która w zeszły weekend zwyciężyła turniej RMR dla regionu CIS. Warto również wspomnieć, że Źli Geniusze nie wygrali żadnego spotkania od czasu podpisania kontraktu z Polakiem, więc najwyższa pora to zmienić. Tego samego dnia na serwerze zameldują się także gracze compLexity Gaming oraz Ninjas in Pyjamas. Świeżo upieczeni wicemistrzowie Flashpointa najprawdopodobniej przystąpią do gry z dotychczasowym reprezentantem akademii,  Linusem “LNZ-em” Holtängiem.

Drugi dzień zmagań będzie równie owocny w hity, ponieważ Natus Vincere stawi czoła upadającemu FaZe Clanowi. Dzisiaj szeregi międzynarodowej drużyny opuścił Marcelo “coldzera” David. Lukę na czas rozgrywek załata szwedzka legenda Counter-Strike’a, Olof “olofmeister” Kajbjer. Ale to nie koniec, bowiem zobaczymy także starcie G2 Esports z niemieckim BIG.

Harmonogram meczów inauguracyjnych BLAST Premier Spring Final prezentuje się następująco:

15 czerwca
15:30🇷🇺 Gambit Esports vs Evil Geniuses 🇺🇸 – BO3
18:30🇸🇪 Ninjas in Pyjamas vs compLexity Gaming 🇪🇺 – BO3
16 czerwca
12:30🇪🇺 G2 Esports vs BIG 🇩🇪 – BO3
15:30🇪🇺 FaZe Clan vs Natus Vincere 🇷🇺 – BO3

BLAST Premier Spring Final 2021 odbędzie się w dniach 15-20 czerwca i zaoferuje uczestnikom pulę nagród w wysokości 425 tysięcy dolarów. Ponadto triumfator zgarnie slota w światowych finałach BLASTA, które zaplanowane są na 14-19 grudnia.