IzakTV

Strona główna » Ekipa siuhego i Szejna ponownie w akcji! Wtorek pod znakiem starcia mouz NXT z akademią FURII

Ekipa siuhego i Szejna ponownie w akcji! Wtorek pod znakiem starcia mouz NXT z akademią FURII

Autor: Marcin Kapusta

Już dziś mouz NXT Kamila “siuhego” Szkaradka i Huberta “Szejna” Światłego powalczy o drugie zwycięstwo w pierwszym sezonie WePlay! Academy League!

Wczorajszego wieczoru podopieczni Dennisa “sycrone’a” Nielsena na inauguracje pokonali nowopowstałe Fnatic Rising, którego skład poznaliśmy kilka godzin przed rozpoczęciem spotkania. Niemniej jednak zwycięstwo nie przyszło im łatwo, ponieważ zwieńczyli je dopiero po serii długich i zaciętych dogrywek (22:18).

Dziś mogą poprawić swój bilans w ligowych zmaganiach, bowiem już o godzinie 18:00 staną w szranki z akademią FURII Esports. Młodzi Brazylijczycy okupują odległe 132. miejsce w światowym rankingu HLTV, jednak nie można ich lekceważyć, ponieważ wczoraj wygrali z faworyzowanym Astralis Talent 16:10. Głównym autorem tego sukcesu okazał się 17-letni Andre “drop” Abreu, który wypracował sobie średni rating na poziomie 1.66.

Warto przypomnieć, że cztery najlepsze drużyny fazy zasadniczej zagwarantują sobie slota w lanowych finałach, które planowo mają odbyć się w Kijowie i zaoferować pulę nagród w wysokości 100 tysięcy dolarów.

Harmonogram dzisiejszych starć Polaków prezentuje się następująco:

  • 18:00 | 🇪🇺 mouz NXT vs FURIA Academy 🇧🇷 – BO1 [Transmisja]