IzakTV

Strona główna » Ekipa siuhego i Szejna rozpoczyna zmagania w turnieju dla najlepszych akademii CS:GO!

Ekipa siuhego i Szejna rozpoczyna zmagania w turnieju dla najlepszych akademii CS:GO!

Autor: Marcin Kapusta

mouz NXT już dziś zamelduje się na serwerze w ramach pierwszego sezonu WePlay! Academy League. Zespół dwóch Polaków na inauguracje podejmie Fnatic Rising!

Ekipa Huberta “Szejna” Światłego i Kamila “siuhego” Szkaradka ma za sobą dobry występ w drugiej odsłonie Pinnacle Cup. Na swojej drodze pokonała GamerLegion, Lyngby Vikings i Spirit Academy, a także zdominowała 16. drużynę świata – Team Entropiq. Niestety, ale w pierwszej rundzie fazy pucharowej uległa Copenhagen Flames i pożegnała się z dalszą grą.

Po niespełna tygodniu w końcu zobaczymy podopiecznych Dennisa “sycrone’a” Nielsena w akcji. Dzisiaj bowiem rozpoczną zmagania w turnieju, który zrzesza najlepsze akademie na scenie CS:GO. W meczu inauguracyjnym podejmą tajemnicze Fnatic Rising. Dlaczego akurat tajemnicze? Ponieważ przedstawiciele brytyjskiej organizacji nadal nie zaprezentowali oficjalnego składu swojej akademii. Według ostatnich doniesień mają znaleźć się w nim m.in. Miłosz “mhL” Knasiak, Peppe “Peppzor” Borak oraz Kevin “Kevve Bohlin.

Oprócz mouz NXT i Fnatic Rising, w pierwszym sezonie WePlay! Academy League udział wezmą także Astralis Talent, NAVI Junior, VP. Prodigy czy też Young Ninjas. Najlepsze cztery drużyny zagwarantują sobie slota w lanowych finałach, które planowo mają odbyć się w Kijowie i zaoferować pulę nagród w wysokości 100 tysięcy dolarów.

Harmonogram dzisiejszych starć Polaków prezentuje się następująco:

  • 21:00 | 🇪🇺 mouz NXT vs Fnatic Rising 🇸🇪 – BO1 [Transmisja]