Ekipa tudsoNa znowu zaskakuje! M1x nie zostawia złudzeń Tricked!

Autor: Piotr Ossowski

Ostatnimi czasy drużynę Tricked możemy kojarzyć jako kata polskich drużyn. W ciągu dwóch dni, ci dwukrotnie wręcz zmasakrowali Virtus.pro. TudsoN wraz z ekipą postawili dzisiaj jednak zupełnie inne warunki.

O godzinie 20 w ramach rozgrywek ECS Season 8 Week 3 nieformalna drużyna m1x miała podejmować duńskie Tricked. Mix z Polakiem w składzie już wczoraj zaskoczył pokonując mousesports wynikiem 2:1. Dzisiejszy dzień miał być sprawdzianem faktycznych umiejętności m1x. Stawką był finał 3 tygodnia ECS 8.

Pierwsza mapa, którą wybierało Tricked, były słynne “pociągi”. Pojedynek miał swoje fazy. Początkowo to Duńczycy zbudowali sobie przewagę. W odpowiednim momencie obudził się jednak m1x, który ostatecznie wyprowadził pierwszą część na wynik 9:6. Druga częśc była mocniejsza w wykonaniu dzisiejszych faworytów, którzy doprowadzili do dogrywki. Dodatkowy czas gry okazał się szczęśliwy dla mix-u tudsoNa, ci pokonali swoich rywali 19:17. Na Trainie brylował rigoN ze Szwajcarii, który mogł się poszczycić 31 fragami.

Drugą mapą był słynny Dust 2. Wybór m1x-u okazał się zabójczy dla Tricked. Międzynarodowa “mikstura” pokazała kapitalnego CS-a. TudsoN wraz z kolegami nie pozostawili złudzeń swoim rywalom już w pierwszej połowie pokonując ich 10:5. Dalsza część meczu to była już czysta formalność. M1x oddał zaledwie jedną rundę i zakończył tę rozgrywkę wynikiem 16:6.

Przypomnijmy, że m1x nie jest obecnie plasowany w rankingu hltv, natomiast Tricked zajmuje 17. pozycję.

Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu tudsoN z ekipą zmierzą się jutro w finale ECS Season 8 Week 3 ze zwycięzcą meczu BIG vs NiP.

m1x 2:0 Tricked

Train 19:17, Dust 2 16:6