ELEAGUE Major 2018: Natus Vincere demoluje BIG

Autor: Aleksandra Hejna

Natus Vincere potwierdza pewną regułę, którą stosują od początku kwalifikacji – gra “w kratkę”. Wczoraj nie zaprezentowali się z dobrej strony, a w dzisiejszym spotkaniu pewnie pokonali Niemiecką formację BIG.

Spotkanie odbyło się na mapie de_inferno. Gracze BIG rozpoczęli mecz po stronie atakującej i zdołali zdobyć rundę pistoletową. Niestety na tym zakończyła się ich walka w pierwszej połowie. Natus Vincere kompletnie zdominowało swoich rywali wygrywając czternaście rund z rzędu i kończąc połowę wynikiem 14:1.

Po zmianie stron niewiele się zmieniło. Zagubieni gracze BIG szybko oddali kolejne dwie rundy zawodnikom Natus Vincere co poskutkowało ich triumfem 16:1.

Natus Vincere aktualnie prezentuje formę “w kratkę”. Począwszy od kwalifikacji naprzemiennie rozgrywają raz dobre, a raz złe spotkanie. Czy zatem jutrzejszy pojedynek przegrają? Dowiemy się już niebawem. BIG natomiast odnotowuje drugą porażkę – tym samym lądują w koszyku przegranych pośród takich ekip jak Cloud9 i Virtus.pro.

Natus Vincere 16:1 BIG [de_inferno]

W ostatnim pojedynku zmierzy się Astralis z North. Więcej informacji, a także wyniki poprzednich spotkań znajdziecie w naszej sekcji Eleague Major by STS.