Eleague Major 2018: Sprout pokonuje Space Soldiers

Autor: Michał Maćkowski

Sprout, po wyrównany spotkaniu w pierwszej połowie i dużej dominacji w drugiej, ograło Space Soldiers. Dobrą formą popisał się były zawodnik Kinguin Paweł “innocent” Mocek.

Pojedynek odbył się na mapie cobblestone, a zawodnicy od początku pokazywali, że są dobrze przygotowani do turnieju. Pierwsza runda wpadła na konto zawodników Space Soldiers, którzy szybkim wjazdem na bombsite B zaskoczyli graczy Sprout. Jednak po nieudanej rundzie pistoletowej ekipa Pawła “innocenta” Mocka szybko odpowiedziała na lepszych pistoletach, doprowadzając do remisu. Niestety, przy wyniku 5:5 gracze Space Soldiers zmusili europejski mix do rozgrywania rund eco, co spowodowało zakończenie się pierwszej połowy wynikiem 6:9.

Zmiana stron i runda pistoletowa wygrana dzięki polakowi, który zabił czterech graczy za pomocą glocka. Dzięki tej rundzie drużyna Sprout doprowadziło do wyniku 9:9. Kolejna część spotkania to kompletna dominacja europejskiego zespołu, który oddał tylko dwa punkty drużynie Space Soldiers wygrywając cały mecz 16:11.

Sprout 16:11 Space Soldiers (cobblestone)

Więcej informacji, a także wyniki poprzednich spotkań znajdziecie w naszej sekcji Eleague Major by STS.

Przed nami spotkanie Natus Vincere vs. Quantum Bellator Fire, o którym więcej dowiecie się pod tym adresem.