IzakTV

Strona główna » EMERITOS BANDITOS lepsze w derbach! Emeryci utrzymali się w ESEA Intermediate

EMERITOS BANDITOS lepsze w derbach! Emeryci utrzymali się w ESEA Intermediate

Autor: Krzysztof Sarna
Emeritos Banditos

Mają to! EMERITOS BANDITOS nie dość, że wygrało polskie derby, to jeszcze utrzymało się w rozgrywkach ESEA Intermediate. Polacy zagrali naprawdę miłe spotkanie dla oka i mają się z czego cieszyć.

Ostatnie spotkanie 39. sezonu ESEA Intermediate w wykonaniu EMERITOS BANDITOS rozgrywało się na Mirage’u. Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski i jego koledzy rywalizowali z Unlucky e-Sportss, a stawką tego starcia było utrzymanie się we wcześniej wspomnianych rozgrywkach. EB rozpoczęło zmagania w ataku, bowiem wcześniej uległo w rundzie nożowej. “Emerytowani” w otwierającej odsłonie zaatakowali obszar bombowy B i podłożyli ładunek. Co prawda w pewnym momencie pojawiły się kłopoty, ale wielkie brawa należą się dla Piotra “Izaka” Skowyrskiego, który na swoim koncie zapisał trzy eliminacje. Następnie kultowa formacja przegrała rundę na fullu, przez co później traciła do oponenta dwa oczka (1:3). Kiedy jednak “Emeryci Bandyci” zgromadzili środki, poszli jak burza i prowadzili 8:4. Tak wypracowana przewaga niestety nie została wykorzystana ani zwiększona, ponieważ przed zmianą stron EMERITOS BANDITOS miało jedynie oczko przewagi (8:7). 

Po przerwie Unlucky e-Sportss zawitało na bombsite A, ale spotkało się to ze świetnym odbiciem ze strony “Emerytowanych”, którzy triumfowali w tej rundzie bez ani jednej straty. Następnie powtórzyła się sytuacja z pierwszej części tego spotkania, wszak raz jeszcze ujrzeliśmy remis (10:10). W następnych rundach Dawid “s1korje” Sikora i jego koledzy przeważnie atakowali obszar bombowy A. Raz spotykało się to z powodzeniem, ale częściej po prostu się nie udawało. EB było skuteczne i konsekwentne w obronie i tym samym wygrało do dwunastu.

EMERITOS BANDITOS 1:0  Unlucky e-Sportss – Mirage 16:12

To było już ostatnie spotkanie Mateusza “PAGO” Pągowskiego i spółki w 39. sezonie ESEA Intermediate. Najlepszy on nie był, ponieważ był i taki, w którym EB dotarło do fazy play-off. Wydaje się jednak, że utrzymanie jest najważniejsze i trzeba będzie pomyśleć o czymś więcej w następnych rozgrywkach. EMERITOS BANDITOS triumfowało sześciokrotnie, natomiast osiem razy musiało uznać wyższość przeciwnika.

Wszystkie statystki, informacje oraz wyniki odnośnie występów “Emerytów” w 39. sezonie ESEA Intermediate znajdziecie pod tym odnośnikiem.