EMERITOS BANDITOS nadal niepokonane! Emeryci wygrali trzecie starcie

Autor: Krzysztof Sarna
Emeritos Banditos

Ależ oni idą! To już trzecie zwycięstwo z rzędu EMERITOS BANDITOS w 37. sezonie ESEA Intermediate. Polacy pokonali Szwedów z D3NSITY.

EMERITOS BANDITOS w starciu z D3NSITY rozpoczęło grę po stronie broniącej. Jednak początek spotkania był bardzo zacięty i wyrównany, bo obie ekipy szły praktycznie punkt za punkt. Jednak taka rozgrywka zakończyła się na wyniku 4:4, bo później na prowadzenie wyszli Szwedzi. Nie była to też byle jaka zaliczka, no bo z wyniku 7:4 można było “wykręcić” coś więcej. “Emerytowani” na szczęście w porę się obudzili i doszli do remisu po siedem, ale w ostateczności tracili jeden punkt do oponenta ze Skandynawii przed przerwą.

Po przerwie Piotr “Izak” Skowyrski i spółka grali w ataku i wygrali odsłonę pistoletową. Jak się okazało, udało się w fajny sposób wykorzystać ten fakt i pociągnąć wynik do przodu, w konsekwencji czego na tablicy wyników ukazało się 16:10, co przełożyło się na trzecie zwycięstwo.

To już trzecie zwycięstwo “Emerytowanych” w 37. sezonie ESEA Intermediate. Polacy już jutro rozegrają kolejne, czwarte starcie. Tym razem przeciwnikiem będzie Team Frosty wywodzący się z Finlandii, który jak na razie przegrał dwa pojedynki.

EMERITOS BANDITOS 1:0 D3NSITY – Inferno 16:10