IzakTV

Strona główna » EMERITOS BANDITOS nadal z szansą na utrzymanie! Polacy pokonali ekipę z Niemiec

EMERITOS BANDITOS nadal z szansą na utrzymanie! Polacy pokonali ekipę z Niemiec

Autor: Krzysztof Sarna

EMERITOS BANDITOS nadal jest w grze! Polacy pokonali dzisiaj SPARX ESPORTS, chociaż nie obyło się bez problemów w drugiej połówce mimo tego, że ekipa z Niemiec grała w czwórkę. Co jednak najważniejsze – Rodzimy zespół nadal ma szansę na utrzymanie się w ESEA Intermediate.

Spotkanie pomiędzy EMERITOS BANDITOS a SPARX ESPORTS miało miejsce na Nuke’u. Formacja z Polski już od samego początku rozpoczęła w przewadze, bowiem nie dość, że wystartowała po stronie broniącej, to ekipa z Niemiec grała jedynie w czwórkę. W inauguracyjnej odsłonie oponenci postanowili wejść na dolny obszar bombowy i podłożyli nawet ładunek, ale o zwycięstwie nie było nawet mowy. Nie da się ukryć, że brak piątego gracza mocno wpłynął na jakość rozgrywki zarówno po obu stronach. “Emerytowani” rozkręcali się z rundy na rundę, czego odzwierciedleniem jest wynik 7:1. Nie da się też ukryć, że trudno o koncentrację w momencie, kiedy gra się w przewadze i raczej każdy zdaje sobie z tego sprawę. Pojawiały się momentami błędy w grze Rodzimej formacji, jednak najważniejsze jest to, że “Emeryci” mylili się tylko czterokrotnie do momentu zmiany stron.

Po przerwie Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski i jego koledzy triumfowali w dwóch kolejnych rundach, co jeszcze bardziej przybliżyło ich do końcowej wiktorii (13:4). Chwilę później pojawiła się zadyszka ze strony EB, a można nawet rzec, że niemoc. Na całe szczęście “Emeryci Bandyci” nie przespali i dowieźli wygraną – zwyciężając Nuke’a do dziewięciu. 

EMERITOS BANDITOS 1:0 SPARX ESPORTS – Nuke 16:9

Dzisiejsze zwycięstwo jest jednocześnie piątym zwycięstwem “Emerytowanych” w 39. sezonie ESEA Intermediate. Polacy do tej pory przegrali osiem razy. Do końca rozgrywek zostało im jeszcze jedno spotkanie i to właśnie od jego wyniku zależeć będzie, czy ekipa znad Wisły utrzyma się na tym poziomie ESEA. EB już w nadchodzącą środę, 1 grudnia zagra z Unlucky e-Sportss na Mirage’u. Co ciekawe – będą to polskie derby!

Wszystkie informacje i szczegóły na temat występów EMERITOS BANDITOS w 39. sezonie ESEA Intermediate znajdziecie pod tym odnośnikiem.