IzakTV

Strona główna » EMERITOS BANDITOS przegrali wygrany mecz z Holendrami

EMERITOS BANDITOS przegrali wygrany mecz z Holendrami

Autor: Krzysztof Sarna

O tym meczu zawodnicy EMERITOS BANDITOS na pewno będą chcieli zapomnieć i więcej nie rozmyślać. Polacy przegrali praktycznie wygrany mecz z TeamemSimplexy.

Dziesiąte spotkanie EMERITOS BANDITOS w ESEA Intermediate rozgrywało się na Mirage’u. Z pojedynku na noże lepiej wyszli Holendrzy, a więc to oni wybrali grę po stronie antyterrorystów. W debiutanckiej odsłonie Polacy postanowili podejść na B, jednak plan ten nie wyszedł. Piotrkowi “Izakowi” Skowyrskiemu udało się podłożyć bombę na drugim BS-ie, przez co EB w drugiej rundzie zafundowało sobie nieco lepsze wyposażenie. I to w ostateczności nie spełniło zamierzenia, jakim było zwyciężenie odsłony. Zmotywowani “Emeryci” poradzili sobie już partii numer trzy, gdzie dzięki zainkasowaniu przewagi na środku udało się podłożyć paczkę na A (1:2). Z wymiany na wymianę Damian “peVoR” Kozioł i jego koledzy się rozkręcali. Rozkręcali do tego stopnia, że udało im się zgromadzić cztery oczka zaliczki (6:2). Z niej w końcowym rozrachunku nie zostało wiele, bo przed zmianą strony TeamSimplexy przegrywał 7:8. 

A po przerwie gracze z Niderlandów upodobali sobie obszar bombowy A, a przynajmniej w walce na pistolety. “Emeryci Bandyci” “wyklikali” oponentów, przez co byli na całkiem fajnej drodze ku zwycięstwu. Wbrew oczekiwaniom na tablicy wyników ukazał się remis po jedenaście. W tych decydujących momentach kwestia końcowego triumfu była jeszcze otwarta, jednak im bliżej końca, tym zespół znad Wisły popełniał więcej błędów. Idealnym podsumowaniem jest tutaj przegrana runda w przewadze czterech na jednego, która dała oponentowi trzy oczka meczowe (12:15). Długo na wykończenie czekać nie musieliśmy, bo te nastąpiło przy najbliższej okazji.

EMERITOS BANDITOS 0:1 TeamSimplexy – Mirage 12:16

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski i spółka po dziesięciu starciach w 37. sezonie ESEA Intermediate mają bilans sześciu zwycięstw i czterech porażek. Polacy kolejny mecz rozegrają w nadchodzący poniedziałek, a więc 7 czerwca. Oponentem EB będzie szwedzkie Nivsoguy. Więcej statystyk, wyników i informacji o EMERITOS BANDITOS znajdziecie pod tym odnośnikiem.