IzakTV

Strona główna » Emeritos Banditos w polskich derbach! Emeryci rozpoczynają play-offy ESEA Intermediate

Emeritos Banditos w polskich derbach! Emeryci rozpoczynają play-offy ESEA Intermediate

Autor: Michał Maćkowski
Emeritos Banditos

Po krótkiej przerwie Emeritos Banditos powraca do gry. Zespół złożony ze znanych nam streamerów powalczy dzisiaj w pierwszym spotkaniu fazy pucharowej ESEA Intermediate, gdzie zmierzy się z inną polską drużyną. 

Emeritos Banditos na ostatniej prostej zakwalifikowało się do fazy pucharowej, gdzie na początek czekają ich polskie derby. Emeryci w pierwszej części 37 sezonu ESEA Intermediate zanotowali dziewięć zwycięstw i siedem porażek, co dało im ostatecznie 74 miejsce i awans do play-offów.

To właśnie dzisiaj dla Emeritos Banditos rozpoczyna się druga faza ESEA Intermediate, w której na start przyjdzie im zmierzyć się z inną polską formacją. Mowa tutaj o zawodnikach z Forsaken Team, którzy w poprzedniej części rozgrywek zajęli 55 miejsce z bilansem dziesięciu zwycięstw i sześciu porażek

Jedno zwycięstwo Emerytom do awansu do wyższej ligi nie wystarczy. Do ESEA Main promocje zgarnie piętnaście drużyn, a najlepsza ekipa, która wygra całą fazę pucharową od razu wskoczy do ESEA Advanced. W takim przypadku EB potrzebuje co najmniej trzech zwycięstw z rzędu, aby w kolejnym sezonie znaleźć się o półkę wyżej. Przypomnijmy, że w play-offach udział bierze aż 96 zespołów, a każda porażka od razu eliminuje ekipę z dalszej walki.

Dzisiejsze spotkanie rozegrane zostanie w systemie BO3 i zaplanowane jest na godzinę 20:00. Transmisję możecie oglądać między innymi u Piotra “izaka” Skowyrskiego. Trzymamy więc kciuki za Emerytów, aby już w pierwszym meczu nie pożegnali się z 37 sezonem ESEA Intermediate.